חותמת על המדרכה לעידוד איסוף צרכי הכלבים (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)
(צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)

אכיפה מוגברת: עשרות קנסות לתושבי מודיעין בגין אי איסוף צרכים של כלבים

פקחי העירייה מגבירים את האכיפה - לאורך החודשים ינואר ופברואר חולקו 30 קנסות בסך 475 שקלים כל אחד. במקביל, ניתנות תעודות הוקרה לתושבים אשר אוספים את צרכי כלביהם

פורסם בתאריך: 5.3.19 08:26

בחודשיים האחרונים, ינואר ופברואר 2019, חל גידול משמעותי במספר הקנסות שניתנו לתושבי מודיעין-מכבים-רעות בגין הימנעות מאיסוף צואת כלביהם: 30 קנסות כאלו ניתנו על ידי פקחי העיר לאורך החודשיים הללו.
מהעירייה נמסר כי מדובר בגידול משמעותי במספר הקנסות שניתנו על ידי צוותי הפיקוח העירוני באגף שפ"ע בעירייה.פעילות זו היא המשך הגברה משמעותית ביותר של פעילות האכיפה בפארקים, בשכונות ובשטחים הציבוריים השונים. האכיפה מתבצעת במהלך פעילות יזומה של סיורים בשטח, במקומות מועדים ובזמנים שונים, לצד פעילויות ממוקדות בעקבות פניות למוקד העירוני ומעקבים ותצפיות אחרי בעלי כלבים במהלך הסיורים. סכום כל אחד מהקנסות הינו 475 שקלים והתושבים נדרשים, נוסף על הקנס, גם לאסוף את צואת כלבם.


רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החשובות במודיעין? 

הורידו את אפליקציית "כל העיר מודיעין" באנדרואיד

הורידו את אפליקציית "כל העיר מודיעין" באייפון


פעילות האכיפה הנרחבת היא חלק ממערך כולל של אכיפה והסברה שמבצע אגף שפ"ע בעיר, שמטרתו להרתיע ולהפחית באופן ניכר את המטרד הציבורי הנגרם בשל אי איסוף צואת כלבים, המוכר כתופעה שלילית רווחת ברחבי הארץ.


תושבת, שקיבלה תעודת הוקרה על איסוף הצרכים של כלבה (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)

תושבת, שקיבלה תעודת הוקרה על איסוף הצרכים של כלבה (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)


במקביל לאכיפה פועלים בעירייה גם לעידוד התנהגות חיובית, על ידי העברת שיעורי הסברה בבתי הספר והענקת תעודות הוקרה לתושבים שכן אוספים את צואת כלביהם. אנשי הפיקוח העירוני מעניקים את התעודות במקום לתושבים המחונכים והמופתעים, ועד כה חילקו עשרות כאלו ברחבי העיר.
נוסף על כך, מחלקת גנים ונוף ומחלקת התברואה עוסקות בניקיון הסביבתי באופן שוטף ובאופן נקודתי, על פי תלונות התושבים. מאגף שפ"ע נמסר כי האכיפה המוגברת תימשך, וכי יש לדווח על כל מקרה של מפגע במרחב הציבורי למוקד העירוני 106.

תגיות:

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר