שכונת מוריה, מודיעין
שכונת מוריה, מודיעין (צילום: פרטי)

מודיעין: הגרלת מחיר למשתכן בשכונת מוריה

25 יחידות דיור במחיר של 12,740 שקלים למ"ר, ברחוב הראשי של השכונה, מנחם בגין

פורסם בתאריך: 10.12.17 15:52

הגרלת דיור למשתכן בשכונת מוריה (בוכמן דרום) נפתחה ב-3.12.17 ותסתיים בתאריך 12.12.17. ההגרלה כוללת 25 יחידות דיור מוזלות, מתוכן 5 יחידות דיור בעלות עדיפות לבני המקום (זכאים המוגדרים תושבי מודיעין מכבים רעות). הרישום נעשה באמצעות אתר משרד הבינוי והשיכון ומיועד לזכאי סדרות א' ו-ב'.

זהו פרויקט הדיור למשתכן היחיד בשכונת מוריה (בוכמן דרום), הנחשבת לאחת השכונות המבוקשות בעיר, והוא ממוקם ברחוב מנחם בגין השדרה המרכזית של השכונה. הפרויקט נבנה ע"י חברת 'לב טוב בנייה והשקעות' כאשר מחירי השיווק עומדים על 12,740 שקלים למ"ר.

שכונת מוריה, מודיעין

שכונת מוריה, מודיעין

על פי נתונים שהתפרסמו באתר משרד האוצר סך הכל בפרויקט 25 יחידות דיור, אשר מתוכן רק 5 יקבלו בני המקום. הגדרת "בן המקום" היא זכאות תושבי מודיעין מכבים רעות שהתגוררו ורשומים כתושבי העיר בשלוש השנים האחרונות ברצף או בארבע שנים מתוך עשר השנים האחרונות. בפירוט הזכאות ניתן לראות את הגדרת בן המקום האישית שלך. עוד עולה מהאתר של משרד האוצר כי מועד זכיית הקבלן, "לב טוביה בנייה והשקעות" היה ב-20.2.17. המגרש נמסר ב-20.9.17. להגרלה נרשמו 4,741 אנשים, מתוכן 512 מוגדרים כבני המקום.

 

 

עד היום פרויקטים של דיור בר השגה בעיר נבנו בשכונות הכרמים והציפורים, בימים אלה לאורך שדרות חשמונאים במרכז העיר ובעתיד בשכונת מורשת שתוקם במערב העיר. על פי מידע שהתפרסם באתר העירייה, בחודש יולי השנה התקיימה הגרלת מחיר למשתכן בשכונת מורשת.מהנתונים עולה כי בסך הכל נרשמו להגרלות במודיעין מכבים רעות 11,515 משקי בית, המתמודדים על 1289 יחידות דיור מוזלות – מה שנותן יחס לא רע של סיכויי זכייה העומדים על 8.9 מתמודדים על כל דירה. מתוך סך המתמודדים, 765 זוגות צעירים מוגדרים כ"בני המקום".

אלה מתמודדים על 256 דירות מוזלות המובטחות להם, מה שמעניק להם יחס זכייה מצוין של 2.9 מתמודדים על כל דירה. בני המקום יכולים להיות גם חלק מיתרת ההגרלה ולזכות בדירות שלא בהכרח מובטחות רק להם, דבר שעשוי להגדיל את מספר בני המקום הזוכים. על פי נתונים מחודש יולי 2017, סך הנרשמים להגרלות ברחבי הארץ עמד על 41,856 אנשים, על פני 92 פרויקטים ב-25 ערים ויישובים שונים בארץ. מודיעין מכבים רעות נמצאת במקום השלישי מבין הערים המבוקשות, כאשר את הטבלה מובילה ראשון לציון עם 13,163 מתמודדים ואחריה הרצליה עם 11,692 מתמודדים.

תגובות

אין תגובות

תגיות:

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר