עבודות להקמת בית ספר בשכונת נופים (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)
עבודות להקמת בית ספר בשכונת נופים (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)

לקראת אכלוס השכונה החדשה נופים: מינהל החינוך בעירייה נערך

לקראת הרישום לשנת הלימודים תש"פ, ועם אכלוסה המתקרב של השכונה החדשה נופים, פרסם מינהל החינוך בעירייה שאלון לתושבים הצפויים לגור בה. השאלון יאפשר לעירייה לבצע היערכות יעילה וטובה לקראת שנת הלימודים החדשה

פורסם בתאריך: 6.1.19 08:49

מתכוננים לשנת הלימודים הבאה בשכונת נופים: לקראת הרישום לשנת הלימודים תש"פ, ועם אכלוסה המתקרב של השכונה החדשה, פרסם מִנהל החינוך בעירייה שאלון לתושבים הצפויים לגור בה. השאלון יאפשר למִנהל החינוך לבצע היערכות יעילה וטובה לקראת שנת הלימודים החדשה, על מנת להתאים את מוסדות החינוך בצורה הטובה ביותר לנתונים הדמוגרפיים של השכונה.


רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החשובות במודיעין? 

הורידו את אפליקציית "כל העיר מודיעין" באנדרואיד

הורידו את אפליקציית "כל העיר מודיעין" באייפון


עד כה ענו על השאלון, שהופץ מסוף חודש נובמבר, כ-130 משפחות שמילאו פרטים על זרם החינוך המבוקש על ידן, על גילי הילדים ועל הצרכים המיוחדים שלהם הם נזקקים (אם ישנם כאלו). השאלון נמצא באתר העירייה, בלשונית 'חינוך והשכלה' – רישום לשנת תש"פ, ובו הפרטים המלאים באשר לדרכים להעברתו לעירייה. ניתן למצוא אותו גם בקישור הזה: https://bit.ly/2Qwtt7K.

ההכנות לקראת שנת הלימודים תש"פ בשכונת נופים מורגשות גם בשטח: לאחרונה הונחו קורות היסודות להקמת בית הספר היסודי ברחוב יער הזורע בשכונה, ועתה מתחילים בבניית הרצפות במוסד. מתחם בית הספר, שיהיה ממלכתי, כולל הגנים הסמוכים לו, ישתרע על פני כ-2,500 מ"ר, ויהיו בו 18 כיתות לימוד, אולם ספורט, מגרש ספורט, חדרי טכנולוגיה, ספרייה, חדרי עזר שונים וחצר פעילות.
במתחם ייבָּנו ארבעה גני ילדים חדשים, בצמוד למבנה בית הספר.


הגשר בין שכונת הציפורים לשכונת נופים (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)

הגשר בין שכונת הציפורים לשכונת נופים (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)


בקרוב תחל גם בנייתו של בית הספר היסודי ממלכתי-דתי בשכונה, ובתכנון נמצאת גם הקמתו של בית ספר על יסודי ממלכתי, בן 42 כיתות. בית הספר יפעל על פי פדגוגיה מוטת עתיד, ויהווה במובן זה בית ספר שונה וחדשני בעיר, התואם במבנה הפיזי ובשיטת הלמידה וההוראה לאתגרי המאה ה-21.

כידוע, שכונת נופים הנבנית במערב העיר תכלול כ-1,850 יחידות דיור למגורים. השכונה, שעתידה להתפרש על פני כ-955 דונם, תכלול גם 9,500 מ"ר של שטחי מסחר ותעסוקה, מבני ציבור ושטחים ירוקים, אשר ישקיפו אל פארק ענבה ויחוברו לשכונות הסמוכות באמצעות גשרים ומעברים תחתיים.

תגיות:

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר