תעודת הערכה לצוות החינוכי של מרכז פסג"ה (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)
תעודת הערכה לצוות החינוכי של מרכז פסג"ה (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)

תעודות הערכה והצטיינות – לשמונה מוסדות חינוך במודיעין

התעודות ניתנו למוסדות בכנס של מִנהל מחוז ירושלים במשרד החינוך. בתיה שוכן-אורבוך, ראש מִנהל חינוך בעירייה: "גאווה גדולה"

פורסם בתאריך: 29.11.18 10:12

יש במה להתגאות: שמונה מוסדות חינוך ממודיעין-מכבים-רעות קיבלו השבוע תעודות הערכה והצטיינות לשנת הלימודים תשע"ח, בכנס משרד החינוך של מִנהל מחוז ירושלים.

הישיבה התיכונית לפיד 'תורת נחום' מודיעין, קיבלה תעודה על זכייתה בפרס החינוך הארצי היוקרתי. זהו בית הספר השישי מהעיר שזוכה בפרס היוקרתי ביותר לבתי הספר בארץ, וקדמו לו עירוני ב', בית הספר העל יסודי יחד, גוונים, בית הספר מו"ר מכבים רעות ואולפנת אורות מודיעין (בעבר זכה גם בית הספר היסודי אופק בפרס זה). זכייה זו מצטרפת לזכייתה של העיר בפרס החינוך הרשותי לשנת הלימודים תשע"ו.


רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החשובות במודיעין? 

הורידו את אפליקציית "כל העיר מודיעין" באנדרואיד

הורידו את אפליקציית "כל העיר מודיעין" באייפון


בנימוקים לבחירה בישיבה נכתב כי יש בה אווירה תורנית ומצוינות לימודית ברמה גבוהה, עשייה חברתית ענפה, ערכיות ונתינה. נוסף על כך קיים בה מנגנון הפועל לאיתור תלמידים עם צרכים מיוחדים ולתמיכה בהם, תוך התאמה אישית לכל תלמיד. כמו כן, בישיבה תוכניות ייחודיות לקידומם של התלמידים, ביניהן תוכנית לימודית-אקדמית ותוכנית לימוד בקיאות בתנ"ך, הכוללת היכרות מעמיקה עם נופיה של הארץ.


תעודת הערכה לישיבה התיכונית לפיד מודיעין (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)

תעודת הערכה לישיבה התיכונית לפיד מודיעין (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)


באותו טקס קיבל מרכז פסג"ה מודיעין תעודת הערכה על קידום הישגים לימודיים. בין הנימוקים לקבלת התעודה נכתב כי המרכז פועל מתוך מחויבות לתהליכי פיתוח מקצועי איכותיים לעובדי ההוראה, מעודד שותפויות ושיח בין בתי הספר, המפקחים, המדריכים המחוזיים, הרשות המקומית והאקדמיה ומעניק שירות מצוין למורים ברמה המקומית, המחוזית והארצית.

תעודת הערכה על קידום חינוך חברתי-ערכי קיבל גן הדר-יחד, ובין היתר נכתב בנימוקים לבחירה בגן כי בתוכנית החינוכית שהוא מקדם ניכרת זיקה לאהבת המולדת, לאהבת האדם ולשמירה על סביבת החיים למען הדורות הבאים.


תעודת הערכה - גן הדר יחד (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)

תעודת הערכה – גן הדר יחד (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)


תעודת הערכה על קידום יעד ההכלה קיבל גן זוויתן, שנבחר בקטגוריה זו בשל שיתוף הפעולה עם ההורים לקידומם של הילדים, תוך דגש על לימוד ערכים ודרך ארץ, העצמת תהליכי החינוך עבור הילדים, אהבת חברים, קבלת השונה ופיתוח תקשורת מילולית חופשית כאלטרנטיבה לעימות פיזי.


תעודת הערכה לגננת גן זוויתן (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)

תעודת הערכה לגננת גן זוויתן (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)


ביה"ס העל יסודי עירוני א' קיבל תעודת הערכה על היותו מועמד מחוזי לפרס החינוך הארצי, בין היתר "בשל מחויבותו לכל תלמיד ולכל איש צוות לאורך כל הדרך, כדי להביא את כולם למצוינות ומיצוי, תוך שימת דגש על קבלה ועל תהליכי שינוי המקדמים חשיבה מתמדת צמיחה והתפתחות" – כך נכתב בהחלטה.


תעודת הערכה - עירוני א' (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)

תעודת הערכה – עירוני א' (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)


השנה נוספה קטגוריה נוספת להערכה: קליטה מיטבית של עובדי הוראה חדשים. בקטגוריה זו ניתנו תעודות הערכה לתיכון יחד, לבית הספר קשת ולבית הספר רעים. בנימוקים לבחירת בתי הספר נכתב כי הם קולטים מתמחים ומורים חדשים, ומורים השייכים לאוכלוסיות ייחודיות, ומקפידים על ליווי ותמיכה של בעלי התפקידים באופן אישי ומקצועי, תוך שקיפות בתהליכי הערכה ויצירת תנאים מיטביים להצלחת המתמחים מבחינה פדגוגית וארגונית.


תעודת הערכה - בית ספר קשת (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)

תעודת הערכה – בית ספר קשת (צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות)


מויש לוי, סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אמר: "מערכת החינוך בעיר פועלת שלא על מנת לקבל פרסים, ובכל זאת התחושה מצוינת. משמחת במיוחד העובדה שתעודות ההערכה וההצטיינות ניתנו למוסדות בכל שכבות הגיל".

בתיה שוכן-אורבוך, ראש מִנהל חינוך בעירייה: "גאווה גדולה לעמוד מדי שנה בכנס ולכבד את בתי הספר בתעודות הצטיינות בתחומים השונים. עקביות זו הינה תוצאה של עשייה חינוכית מושקעת ופורייה המתרחשת יום-יום, שעה-שעה, במוסדות החינוך בעיר על כל רצף הגילים".

תגובות

אין תגובות

תגיות:

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר