גן ילדים (צילום אילוסטרציה: אלי נאמן)
גן ילדים (צילום אילוסטרציה: אלי נאמן)

משפחה יחידנית במודיעין? הגישו בקשה לסבסוד הצהרונים

לאחר חודשים של פעילות מול משרד העבודה והרווחה, יכולות כעת משפחות במודיעין, שילדיהן נמצאים בצהרוני 'סחלבים', לקבל הנחה

פורסם בתאריך: 22.11.18 10:59

מעתה: משפחות יחידניות אשר ילדיהן נמצאים בצהרוני עמותת 'סחלבים' יכולות להגיש בקשה לסבסוד התשלום החודשי. העמותה, המפעילה את הצהרונים בעיר, עדכנה כי בתום כמה חודשים של פעילות מול משרד העבודה והרווחה בעניין, אישר המשרד את העמותה והוסיף אותה לרשימותיו, וכעת צהרוני הגנים המופעלים בעיר על ידי אנשיה מוכרים על ידי משרד העבודה והרווחה לשנת הלימודים תשע"ט.


רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החשובות במודיעין? 

הורידו את אפליקציית "כל העיר מודיעין" באנדרואיד

הורידו את אפליקציית "כל העיר מודיעין" באייפון


בזכות הכרה זו יכולות משפחות יחידניות מהעיר להגיש בקשה לקבלת סבסוד מהמדינה בגין שהות הילד בצהרון. הזכות לסבסוד תינתן לילדי הגנים בלבד, אשר נולדו בתאריכים 1.12.2012-31.12.2015, והרשומים בצהרון חמישה ימים בשבוע – ובכפוף לעמידה בתנאי מבחני התמיכה של משרד העבודה והרווחה.

הורה עצמאי (יחידני) שמעוניין בקבלת הסבסוד יכול להגיש בקשה אישית באופן מקוון באתר האגף למעונות יום. במרכז לגיל הרך בעמותת 'סחלבים' מדגישים השבוע כי טרם הגשת הבקשה המקוונת באתר, על ההורה לפנות למזכירות הגיל הרך בטלפון 08-9727156 שלוחה 0, כדי שיועברו לו אישורי קבלה למסגרת, שאותם עליו לצרף לבקשה.

ב'סחלבים' ממליצים להגיש את הבקשות בהקדם, שכן מדובר בתוכנית ארצית, שההשתתפות במימון במסגרתה תינתן בכפוף למגבלת התקציב, בשיטת 'כל הקודם זוכה'.

פרטים נוספים על אופן הסבסוד ועל תנאי הקבלה ניתן למצוא באתר משרד העבודה והרווחה בכתובת  www.employment.molsa.gov.il או במוקד הארצי, בטלפון 2969*.

תגיות:

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר