אילוסטרציה יועצי משכנתאות (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)
אילוסטרציה יועצי משכנתאות (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)

יועצי משכנתאות במודיעין: יש דרך לחסוך הרבה כסף

מבולבלים? צריכים לקחת משכנתא ולא יודעים איך להחליט? מומלץ לפנות ליועצי משכנתאות במודיעין שיאספו עבורכם את כל המידע וימליצו על המשכנתא הנכונה בדיוק עבורכם, מה שיחסוך לכם הרבה כסף בעתיד

פורסם בתאריך: 31.12.19 16:57


רון אפשטיין – יועץ משכנתאות, ומנטור לכלכלת המשפחה

"עכשיו זהו זמן מצוין לקחת או למחזר משכנתא" קובע רון אפשטיין, יועץ משכנתאות. "הריביות בשפל, הבנקים 'מחזרים' אחר לקוחות וזה הזמן לקנות דירה להשקעה או נכס פרטי למגורים. רבים מאיתנו מחפשים אפיקים חדשים להשקעה לטובת גיל הפנסיה. הדרך הטובה להבטיח שאכן תהיה לנו הכנסה קבועה היא לרכוש דירה להשקעה שתניב לנו הכנסה חודשית קבועה שתלך ותעלה ותשמור על ההשקעה שלנו". רון אפשטיין (60) הוא יועץ משכנתאות במודיעין ומנטור לכלכלת המשפחה, שעסק כל חייו בניהול פרויקטים במגזר הפרטי והציבורי,  ולפני מספר שנים החליט להתמקד בייעוץ משכנתאות. עד לא מזמן, הבנקים למשכנתאות לא ראו בעין יפה את נושא יועצי המשכנתאות אך לאחרונה הבינו שיוכלו רק להרוויח מכך. "כיום הדלתות פתוחות בפנינו" אומר רון "הבנקאי יודע שאם יעבוד עם יועץ יוכל רק להרוויח. העבודה קלה יותר עם היועץ ומקצועית יותר, היועץ פותר לעיתים בעיות שלבנקאי לא תמיד יש מושג בהם, כך נחסך זמן יקר והצדדים תמיד מרוצים".

רון אפשטיין (צילום: עומרי מרון)

רון אפשטיין (צילום: עומרי מרון)

בנוסף לייעוץ משכנתאות משמש רון אפשטיין כמנטור לכלכלת משפחה "שני התחומים – ייעוץ משכנתאות ומנטור לכלכלת המשפחה משתלבים היטב אחד בשני. לקוח המבקש לקחת משכנתא לטובת רכישת דירה למגורים חשוב לי לבדוק יחד איתו, מהן התוכניות המשפחתיות, מהי יכולת ההחזר שלו והאם יוכל לעמוד במשכנתא שהוא מבקש. בנקים הם מוסדות רווח ועל מנת שיאשרו את המשכנתא שהיא הלוואה לכל דבר, צריך להוכיח להם יכולת החזר. הבנק מצידו יבקש לבדוק את הלקוח בצורה יסודית, אופן התנהלותו בחשבון הבנק, גובה ההכנסות וגובה ההוצאות החודשיות, מהם מסגרות האשראי שהתחייב אליהן, האם יש הלוואות נוספות ומה גובהן, האם יש לו שעבודים כלשהם ועוד. כל אלו באים בהחלט בחשבון ויש להם משקל כבד בהחלטה האם לאשר את המשכנתא או לא". לקיחת משכנתא לצורך רכישת דירה היא המהלך הכלכלי היקר ביותר שתעשו בכל חייכם ולכן יש לעשות זאת בזהירות ובתכנון מדוקדק. "לקיחת משכנתא זה לא "שגר ושכח" צריך לדעת איך לנהל את הנושא. להיות עם היד על הדופק לגבי בנייה נכונה של המשכנתא לאורך כל התקופה, התמהיל חייב להיות מותאם למשפחה, וכל משפחה היא פרויקט בפני עצמו. חייבים לראות ראייה עתידית של ההשתנות המשפחתית ולקחת זאת בחשבון. כמו גם פירעון מוקדם של המשכנתא, כספים שעתידים להשתחרר ועוד. את כל אלה יכול להעניק אך ורק יועץ מקצועי. לכן אני תמיד ממליץ ללקוחות להיעזר ביועץ למשכנתא שיודע בדיוק איך הדברים נעשים ועושה זאת במקצועיות".

לאחרונה פנה אלי זוג חברים שיש להם משכנתא כבר כמה שנים. הם בקשו להתקדם ולהשקיע בנכס. בשיתוף פעולה מלא מחזרנו את המשכנתא לתנאים טובים יותר ולתמהיל המתאים יותר לתקופה בה הם נמצאים ועל כך הוספנו עוד סכום כסף נכבד לטובת השקעה חדשה בנדל"ן מניב – לזה אני קורה הצלחה, וזה מה שאני אוהב לעשות, לעזור לאנשים למצות את היכולות שלהם ולהתקדם. בין לקוחותיו של רון אפשטיין נמנים גם לקוחות חוזרים כאלו שרכשו דירה ואח"כ ביקשו לרכוש נכס להשקעה או מבנה למסחר, ולקוחות שהגיעו דרך חברים ובני משפחה. מספיק להעיף מבט בדף הפייסבוק שלו ולהיווכח מהי איכות השירות שהוא מעניק.

הבית לחוסן משפחתי

נייד-  054-2557166 (לקביעת פגישת ייעוץ)

לאתר: www.ron-mortgage.co.il

לפייסבוק: רון אפשטיין – הבית לחוסן משפחתי


שחר וולף – יועץ משכנתאות

רבים מרגישים את תחושת חוסר האונים ביחד עם ההתרגשות שאופפת את הפגישה שזומנה להם עם הבנקאי לצורך לקיחת משכנתא בפעם הראשונה בחייהם, לקראת רכישת הדירה לה הם מייחלים. שלא במודע ובעיקר בשל חוסר ניסיון, הזוגות ולא בהכרח רק צעירים, מבצעים טעויות רבות שיכולות לעלות להם בעשרות ולפעמים במאות אלפי שקלים במהלך חייהם. זאת למרות שלא פעם מלווה אותם בתהליך קרוב משפחה או חבר עם ידע בנושא, עדיין מדובר בתחום שבו עדיף לקחת יועץ מקצועי שיכול לחסוך עשרות אלפי שקלים.

שחר וולף (צילום: אבי נועם)

שחר וולף (צילום: אבי נועם)

כזה הוא שחר וולף, יועץ משכנתאות שניהל במשך 14 שנים את תחום המשכנתאות בבנק דיסקונט וכיום הוא מכיר אותו היטב מכל צדדיו, לאחר שעבר אינספור זוגות כאלה שהגיע אליו לייעוץ בבנק. כיום הוא עושה זאת באופן אישי וללא אינטרס, מלבד עזרה לאותם זוגות שנכנסים לעולם הסבוך הזה. וולף הוא ירושלמי בן 37, בעל תואר שני, שכאמור ניהל בבנק דיסקונט בשנים האחרונות ופנה לאחרונה לדרך עצמאית כייעוץ אישי ומקצועי. "את הידע המקצועי רכשתי בשנים האחרונות כשניהלתי את תחום המשכנתאות בסניפי הבנק שבהם עבדתי ולכן אני בקיא כל כך בנושא ויכול לעזור לאנשים שזקוקים למשכנתא", מספר וולף . הוא לא רק מומחה למשכנתאות אלא גם מרצה במימון ובייעוץ משכנתאות במכללות שונות כמו פסגות וכן במכללות שונות ברחובות וברמת-גן, ובעיקר בעל רקורד מוכח שיכול לעזור לכל אדם הזקוק לסיוע ועזרה בנושא.

וולף ממשיך לפרט את ניסיונו ויתרונו בייעוץ משכנתאות: "כשבונים משכנתא חייבים לקחת את נתוני המשק בשנים הקרובות, מה הצפי של המדד, מה התחזית של בנק ישראל לעלייה בריבית הפריים, מה הכיוון של אגרות החוב. את כל הנתונים האלה אני בונה בתמהיל משכנתא חכם. בשנים האחרונות עשיתי מאות משכנתאות ללקוחות.  מכיר את השיטות שהבנק עובד בהם ואיך החשיבה הבנקאית עובדת. זו סיטואציה שהיא למעשה "WIN WIN " לשני הצדדים, אני יודע איך לגרום לבנק לחשוק  בעסקה ולמנף את זה כך שהלקוח ישלם הרבה פחות. כמו כן, אני יודע לבנות מבחינה מימונית את העסקה בצורה שהלקוח ישלם פחות שנים ופחות בסכום הכללי ,  דבר שיכול לחסוך ללקוח הפרטי עשרות אלפי שקלים ואני לא רוצה לומר שלפעמים אף יותר ".

מה תהליך העבודה שלך מול הלקוח?

" התהליך הוא תלוי לקוח , יש לקוחות שפונים אלי לפני השלב של חיפוש הדירה ,אני מלווה את הלקוח מהשלב הראשון, בודק איזה דירה הם יכולים לקנות לפי היכולות הכלכליות שלהם. ויש לקוחות שפונים לאחר שרכשו דירה ורוצים עזרה ממציאת העסקה הכי טובה בשבילהם. עסקת משכנתא זה אחת העסקאות הגדולות שאדם עושה אם לא הגדולה שבהם , היום אנשים מבינים שאם הם רוצים לחסוך לאורך טווח הרבה מאד כסף כדאי להם להשקיע ולקחת יועץ מומחה בנושא. אני בונה עם הלקוח תכנית משכנתא בצורה חכמה שמשכללת את כל הנתונים הכלכלים במשק , שגם אם הוא ייצא ממנו באמצע התקופה הוא ייצא ששילם יותר קרן ופחות ריבית . אני בונה  עסקה שתתאים להם גם כעת בהווה וגם בעתיד ולא עסקה שהלקוח יתחרט עליה לאורך כל התקופה".

תן דוגמא להוזלה במשכנתא שהצלחת לעשות.

"לא מזמן היו אצלי זוג רופאים שקנו דירה בראשל"צ. לפיי כל המדדים הם היו אמורים לשלם ריבית של 960 אלף ₪ והצלחתי להוריד את זה ל-392 אלף שקלים. סכום לכל הדעות משמעותי ודרמטי . בסופו של יום משכנתא זה מומחיות , וזה המומחיות שלי".

כתובת: יעקב אלעזר 12, ירושלים

נייד: 050-6442550

לעמוד הפייסבוק: שחר וולף- יועץ משכנתאות


טובולסקי פיננסים ייעוץ משכנתאות – "כי הבנק הוא לא החבר שלכם"

התחייבות למשכנתא היא צעד משמעותי וחשוב ביותר במהלך החיים, ולפני שאתם לוקחים משכנתא, כדאי לכם להכיר ולשחות בעולם הכלכלה כדי שתוכלו לראות כמה צעדים קדימה. אתם מכירים את האמרה: "הבנק הוא לא חבר שלך" ? יש בה הרבה היגיון. ב"טובולסקי פיננסים", דווקא מאמינים שאם נהפוך את הבנק לחבר, תוכלו לחסוך סכומים גבוהים. הקשרים הטובים שנוצרו עם הבנקים במהלך השנים מאפשרים ליועצים בטובולסקי, לבנות ולתכנן עבור הלקוחות את המשכנתא המיטבית לצרכים שלהם. לאחר מכן נבחר את הבנק המתאים ביחס לתמהיל המועדף. כל זאת במקום להתאים את המשכנתא האישית של הלקוח להעדפות הבנק. טובולסקי פיננסים היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום ייעוץ המשכנתאות. החברה סייעה עד כה לאלפי לקוחות מרוצים ומאות מכתבי תודה מוצגים בצפיפות על קירות המשרד. מנכ"ל החברה, מתן מזרחי, יועץ משכנתאות בעל נסיון ורזומה של בנקאי משכנתאות בבנק מזרחי טפחות, הוא האיש שמלווה את הלקוחות, רודף אחרי הבנקאים ולא ישן בלילה אם הקצוות לא סגורים.

משה טובולסקי ומתן מזרחי (צילום: אורן כהן)

משה טובולסקי ומתן מזרחי (צילום: אורן כהן)

האווירה במשרד צעירה ודינאמית, כאשר רוב האנרגיות מושקעות במו"מ מתוחכם מול הבנקים ועבודה חסרת פשרות לטובת הלקוח. זה בולט במיוחד בהתנהלות של מתן, מנהל החברה. לקוחותיו מספרים שהוא לוקח כל משכנתא ללב, כאילו היא המשכנתא הפרטית שלו. החברה גדלה בקצב מהיר. כמעט כל הלקוחות מגיעים מהמלצת לקוחות המרוצים מהעבודה היעילה והשירות האישי בטובולסקי. גם צוות המשרד המונה היום 6 עובדים, כאשר בקרוב יעלה המספר ל-8,  ביניהם יועצי המשכנתאות בירושלים, באזור באר שבע ועוד. בעקבות התרחבות הפעילות בשנים האחרונות, יעבור המשרד מרחוב כנפי נשרים 13, למשכנו החדש ברח' התעשייה 8 בשכונת תלפיות. המעבר מתוכנן לתחילת שנת 2020. כן, עשור חדש, זמן מצוין לשינויים!

התמחויות:

  • מיחזור משכנתא בכל שנה מומלץ לבדוק האם כדאי להחזיר את ההלוואה הקיימת ולקחת חדשה במקומה בתנאים טובים יותר עבורכם ותמהיל חסכוני יותר. זה יכול להיות  אחד התהליכים המשתלמים ביותר שתעשו בחייכם הכלכליים. המחזור מאפשר הקטנה של התשלום החודשי (או הגדלה במידה ויש באפשרותכם כרגע) ו/או הפחתת מספר התשלומים החודשיים. בדיקת הכדאיות עלינו!
  • קבוצות רכישה בשנת 2013, הוקמה מחלקה נוספת שמטרתה לספק ליווי למנהלים של קבוצות רכישה ולרוכשים בקבוצות השונות. הייעוץ מתייחס לתהליך כולו – החל משלב רכישת הקרקע ועד מחזור המשכנתאות.
  • משכנתאות לבנייה עצמית (בנה ביתך) במהלך השנים צבר המשרד נסיון רב בתחום המשכנתאות לבנייה עצמית (משכנתאות בני ביתך). בתחום זה, מלווה המשרד ישובים רבים, ביניהם:
  • שלומית, בני נצרים, רתמים, נווה ועוד.
  • הלוואות עסקיות סיוע בקבלת הלוואות לחברות ועסקים למטרות צמיחה, השקעה, רכישת עסקים ועוד. הידע, הניסיון וההיכרות עם הבנקים מאפשרת לטובולסקי לתת מענה מצויין ללקוחותיה גם בתחום זה. ההלוואות ניתנות על ידי בנקים, חברות ביטוח ומוסדות פיננסיים נוספים

יש לך טיפ לחלוק עם מי שעומד בפני לקיחת משכנתא? 

"אחלק את התשובה לשלושה חלקים: חשוב לנסות להתייחס למשכנתא כסוג של השקעה, ולא רק כאל הלוואה. כוונתי היא, שאם נבחר במשכנתא מוצרים נכונים (מסלולי משכנתא), נוכל להגיע למצב שמשלמים פחות בטווח הארוך.

בשנים האחרונות בנה המשרד תמהילי משכנתא ייחודים, ששילבו מסלולים צמודי מט"ח (בעיקר יורו), אשר יצרו רווחי ענק ללקוחות, וזאת בעקבות היחלשות היורו אל מול השקל.  חשבו היטב על ההחזר החודשי אותו אתם יכולים. כדי שלא תגיעו למצב שלא תוכלו לעמוד בהחזרים (או לנהל כיאות את משק הבית) ומצד שני, שתוכלו ליהנות ממשך הלוואה קצר יותר ועלויות בהתאם. קחו בחשבון גם הוצאות משתנות אשר ניתן לצפות אותן, כמו הרחבת המשפחה למשל. תמיד אפשר לשנות! אל תתייחסו לתמהיל וההחזר כגזרה לכל החיים. בכל הזדמנות ניתן לבדוק כדאיות של מחזור המשכנתא, לבדוק שינוי בהחזר (בהתאם ליכולתכם והעדפותיכם- אם יש לכם כרגע יותר אפשרות להחזרים או פחות), ו/או שינוי במשך ההלוואה.

ייעוץ משכנתאות ראשוני חינם – המשרד מעניק לקהל הרחב שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות, כך שגם אם אתם מרגישים מעט מבולבלים, לא יודעים מאיפה להתחיל, פשוט תתקשרו וצוות המשרד ילווה ויסייע לכם החל מהטלפון הראשון.

כתובת: התעשיה 8, תלפיות ירושלים ( החל מינואר 2020)

טלפון:  072-2798830

לאתר: www.tobolsky.co.il

לפייסבוק: טובולסקי פיננסים


 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר