(צילום אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)
(צילום אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)

סוכנויות ביטוח במודיעין שכדאי להכיר

גם כשהכל הולך חלק חשוב להיערך מראש ליום בו אולי תזדקקו לסוכן ביטוח. קבלו את סוכנויות הביטוח במודיעין וירושלים שנמצאות כאן בשבילכם ויתנו לכם את השקט, כדי שאם תגיע תביעה - תהיו מוגנים

פורסם בתאריך: 12.3.19 11:41


בינוביץ' סוכנות ביטוח

בינוביץ' סוכנות ביטוח (צילום: יגאל-דוד חכמון)

בינוביץ' סוכנות ביטוח (צילום: יגאל-דוד חכמון)

"בינוביץ סוכנות ביטוח" הוקמה בשנת 1986 וכיום נחשבת לאחת מסוכניות הביטוח הוותיקות במודיעין אשר מעניקה שירות לכ- 1500 בתי אב ועסקים בפריסה ארצית ובינלאומית. בראש  הסוכנות עומדת מישל בינוביץ, סוכנת ביטוח מוסמכת בעלת ותק וניסיון של למעלה מ- 30 שנים, בעלת תואר B.A בכלכלה וראיית חשבון. הסוכנות מציעה מגוון ביטוחים בתחומי רכב, דירה, עסקים, ביטוחי חיים ובריאות, פיננסים ונסיעות לחו"ל ללקוחות פרטיים ועסקיים. כמו כן, הסוכנות עובדת עם חברות הביטוח המובילות בתחום ומעניקה ללקוחותיה תעריפים אטרקטיביים ותכניות ביטוח ייחודיות. על כל תחום, אחראי איש צוות אשר מתחמה ספציפית באותו סוג ביטוח, דבר אשר מאפשר להעניק ללקוחות את השירות המקצועי ביותר.

בסוכנות ביטוח בינוביץ' כל הלקוחות מקבלים יחס אישי מצוות העובדים ואף ממישל באופן אישי. " אני מטפלת בעצמי בכל מה שקשור לביטוחים אישיים. בזכות הניסיון שצברתי במשך שנים כה רבות, יש לי את היכולת להבין לאיזה ביטוח בדיוק הלקוח זקוק ולהתאים לו באופן אישי את המוצר הטוב ביותר. כך, אני יושבת עם הלקוח ושואלת הרבה שאלות בכדי להגיע להבנה מוחלטת של מה שנחוץ לו. בנוסף, צוות העובדים שלי מורכב מאנשים מומחים בתחומם אשר מעניקים את השירות המקצועי ביותר ללקוחות שלנו. המוטו שלנו הוא שלקוחות אינם רק מספר תעודת זהות ואנחנו מכירים את כולם באופן אישי". בנוסף, בסוכנות דואגים שבזמן תביעה, הלקוח ירגיש שהוא מקבל את המענה המיטבי: "על תחום התביעות אחראית ציונה, אשת מקצוע אשר מטפלת בתביעות כבר במשך 40 שנים. אנחנו יודעים שאנחנו עושים את עבודתנו כאשר גם בזמן תביעה כל לקוח מקבל פתרון וסיוע".

דבר נוסף אשר מייחד את סוכנות  הוא האפשרות לקבל שירות בשפה האנגלית. בתור מי שעלתה ארצה מאנגליה, הבינה מישל כי בארץ ישנו קהל רחב של דוברי אנגלית אשר זקוק ורוצה לקבל שירות בשפה האנגלית. כיום, הסוכנות מעניקה שירות לאנגלוסקסים שנמצאים בארץ שנים רבות אבל מעדיפים לטפל בענייני ביטוח בשפת האם,  או  לאנשים העומדים לעלות ארצה, כולל התקשרות עם לקוחות מחו"ל וטיפול בענייני עולים אשר טרם הגיעו לישראל.

כתובת: מרכז ליגד 1, מודיעין. טלפון08-9298889054-4677821 

לאתר: בינוביץ' סוכנות ביטוח

מייל: [email protected]


אל-עד סוכנות לביטוח

אל עד סוכנות ביטוח (צילום: יובל כהן אהרונוב)

וכנות אל-עד, אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות והוותיקות בירושלים, הוקמה בשנת 1966 על ידי מרדכי מונין, שהלך בעקבות סביו, אלתר לוין מי שהיה אחד מסוכני הביטוח הראשונים בירושלים, עוד בשנת 1905 ומכר פוליסות "אחריות החיים" של חברות צרפתיות. סוכנות אל-עד מנוהלת בצוותא על ידי מרדכי ובנו אריאל מונין ובעזרת 65 עובדים ותיקים ומנוסים, המעניקים שירות מיטבי לאלפי משפחות ירושלמיות בענפי הביטוח השונים. במשך כל שנות פעילותה ממוקמת הסוכנות במרכז העיר ירושלים, והינה חלק בלתי נפרד מתעשיית הביטוח בעיר.

תחום מרכזי בפעילות הסוכנות הינו ביטוחי הרכב, והיא מבטחת מספר קולקטיבי רכב של מוסדות מרכזיים בעיר, ובהם בי"ח הדסה, האוניברסיטה העברית, והסוכנות היהודית. עם השנים אל-עד מיזגה לתוכה מספר תיקי ביטוח של סוכנים מרכזיים כסוכן הביטוח הוותיק שמשון כהן, ג'וני איתן, סוכנות צנטוריון – הבירה, ברחד, עדי כהנא, ועוד, ופיתחה את תחומי ביטוח החיים, הבריאות, הפנסיה והפיננסים. "עולם הביטוח הוא עולם מורכב ומשתנה לאורך תקופה, כי הצרכים שלנו כלקוחות משתנים.אנו עוסקים בעולם הסיכון ומציעים את המוצרים שבעזרתם יוכל הלקוח לנהל את הסיכון ולגדר אותו, התפקיד שלנו להדגיש בפני הלקוחות את חשיבות לקיחת האחריות על חייהם, לבחון מדי שנתיים את הצרכים המשתנים שלהם, ולהתאים את המוצרים המתחדשים. ביטוח זה לא שגר ושכח. זה מוצר חי, שצריך לעדכנו כי המוצרים והצרכים משתנים. ההמשכיות שקיימת בסוכנות, בניהול דור שני וצוות עובדים ותיק ומיומן מאפשר לנו להמשיך להעניק שרות לקהל לקוחות גדול. היותנו סוכנות גדולה מאפשר לנו לנהל עבור הלקוחות את התקשורת עם חברות הביטוח השונות בצורה יעילה יותר, ולהעניק להם גב חזק בעת התביעה".

לדברי מונין: "ללקוח ולמשפחתו יש אתגר גדול בניהול מערך הסיכונים של רכושו, חיוו ובריאותו, אתגר בהכנה ליציאה לפנסיה, וניהול החסכונות. יש לאפשר ללקוח למצוא את שלל השירותים שצריך במקום אחד, שיטופל על ידי מומחה בכל מחלקה. וזה מה שאל-עד מציעה ללקוח. לרכז את תיק הביטוח והפיננסים בידיים נאמנות, ולאפשר לו לישון בשקט כשיש מי שדואג לו".

כתובת: המלך ג'ורג' 21, ירושלים. טלפון: 02-6228555

לאתר אל-עד סוכנות ביטוח


אדרת סוכנות לביטוח

אדרת סוכנות ביטוח (צילום: יובל כהן אהרונוב)

אדרת סוכנות לביטוח בירושלים הוקמה בשנת 1977 על ידי אהוד כץ במטרה להעניק פתרונות ביטוחיים ופיננסיים כוללים תוך שימת דגש מיוחד על מקצועיות ויחס אישי. מאז הספיקה "אדרת" לגדול ולשרת עשרות אלפי לקוחות מרוצים והיא אחת מסוכנויות הביטוח הוותיקות בירושלים. בני הזוג, אהוד ואיילת כץ מנהלים את הסוכנות בשותפות עם אורית אלימלך, כשתחת ניהולם צוות המונה כ- 60 עובדים, ביניהם נותני שרות וסוכנים, המצטיינים בנגישות גבוהה ובמהירות תגובה. "המוטו שלי בעבודה הוא לב זהב כלפי הלקוחות. תמיד אני זמין, דלתי תמיד פתוחה. גם כשאני עסוק אין מצב שאני לא חוזר לכל אותם הלקוחות שהשאירו לי הודעה, עוד באותו היום, מאוד חשוב לי קשר אישי ויחס חם, מלווה בסבלנות", מספר כץ, ששימש נשיא לשכת סוכני הביטוח בשנים 2013-2007.

אדרת סוכנות לביטוח היא סוכנות הסדרים בבעלות פרטית, בשונה מרוב סוכנויות ההסדרים בארץ, שהן בבעלות חברות הביטוח. מדובר במשרד בוטיק המספק התאמה מושלמת ללקוח ויחס אישי. "אנחנו מתמחים בכל תחומי הביטוחים, ביטוח כללי וביטוח פנסיוני, מבריאות, דרך תאונות אישיות ועד לביטוח נדל"ן וביטוח חיים. לרשותנו צוות מקצועי של עובדים וסוכנים מקצועיים המפעילים סניפים בירושלים ומחוצה לה, כמו בבני ברק או בסקטור הערבי. השירות ניתן מרמת הלקוח הבודד עד לעסקים עם אלפי עובדים".

חשוב לציין כי אדרת חברה בפורום 'מנהלי ההסדרים' המונה כ-16 סוכנויות ביטוח מהגדולות בארץ אשר עוסקות בהסדרים בביטוח פנסיוני, ובתוספת  ניסיון של 41 שנה בענף ויצירת מוניטין של חברה מוכרת ואמינה, נוצר בסיס יציב וכנראה שזהו חלק מסוד ההצלחה של החברה. אהוד כץ הוא בעל תואר שני מחקרי בגרונטולוגיה פיננסית מאוניברסיטת חיפה, אחד משבעה בוגרים מכל האוניברסיטאות במגמה זו. תואר זה מהווה יתרון בולט בניהול מחלקת פרישה עליה אמון אהוד כץ, המאפשר לו לספק שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר. בנוסף הוא בעל תואר הוא ACII, בוגר המכללה לביטוח אלמנטרי. שירות מיוחד ויעיל של בדיקת תיקים מתקיים במחלקת ביטוח חיים, ובו מבצעים בדיקת כפילויות, עלויות ודמי ניהול. לאדרת ישנם מספר מיזמים ושותפויות עם סוכנים מעולים בתחומם, כמו ניר אלבז, מורן סויסה, אפי קריאף ויואב שגב.

כתובת: רחוב עזה 29, ירושלים. טלפון: 02-5666081

לאתר אדרת סוכנות לביטוח

לפייסבוק אדרת סוכנות לביטוח

 

 

 


כתבה שיווקית


אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר