(צילום אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)
(צילום אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)

סוכנויות ביטוח במודיעין וירושלים שכדאי להכיר

גם כשהכל הולך חלק חשוב להיערך מראש ליום בו אולי תזדקקו לסוכן ביטוח. קבלו את סוכנויות הביטוח במודיעין וירושלים שנמצאות כאן בשבילכם ויתנו לכם את השקט, כדי שאם תגיע תביעה - תהיו מוגנים

פורסם בתאריך: 12.3.19 11:41

בינוביץ' סוכנות ביטוח

בינוביץ' סוכנות ביטוח (צילום: יגאל-דוד חכמון)

בינוביץ' סוכנות ביטוח (צילום: יגאל-דוד חכמון)

"בינוביץ סוכנות ביטוח" הוקמה בשנת 1986 וכיום נחשבת לאחת מסוכניות הביטוח הוותיקות במודיעין אשר מעניקה שירות לכ- 1500 בתי אב ועסקים בפריסה ארצית ובינלאומית. בראש  הסוכנות עומדת מישל בינוביץ, סוכנת ביטוח מוסמכת בעלת ותק וניסיון של למעלה מ- 30 שנים, בעלת תואר B.A בכלכלה וראיית חשבון. הסוכנות מציעה מגוון ביטוחים בתחומי רכב, דירה, עסקים, ביטוחי חיים ובריאות, פיננסים ונסיעות לחו"ל ללקוחות פרטיים ועסקיים. כמו כן, הסוכנות עובדת עם חברות הביטוח המובילות בתחום ומעניקה ללקוחותיה תעריפים אטרקטיביים ותכניות ביטוח ייחודיות. על כל תחום, אחראי איש צוות אשר מתחמה ספציפית באותו סוג ביטוח, דבר אשר מאפשר להעניק ללקוחות את השירות המקצועי ביותר.

בסוכנות ביטוח בינוביץ' כל הלקוחות מקבלים יחס אישי מצוות העובדים ואף ממישל באופן אישי. " אני מטפלת בעצמי בכל מה שקשור לביטוחים אישיים. בזכות הניסיון שצברתי במשך שנים כה רבות, יש לי את היכולת להבין לאיזה ביטוח בדיוק הלקוח זקוק ולהתאים לו באופן אישי את המוצר הטוב ביותר. כך, אני יושבת עם הלקוח ושואלת הרבה שאלות בכדי להגיע להבנה מוחלטת של מה שנחוץ לו. בנוסף, צוות העובדים שלי מורכב מאנשים מומחים בתחומם אשר מעניקים את השירות המקצועי ביותר ללקוחות שלנו. המוטו שלנו הוא שלקוחות אינם רק מספר תעודת זהות ואנחנו מכירים את כולם באופן אישי". בנוסף, בסוכנות דואגים שבזמן תביעה, הלקוח ירגיש שהוא מקבל את המענה המיטבי: "על תחום התביעות אחראית ציונה, אשת מקצוע אשר מטפלת בתביעות כבר במשך 40 שנים. אנחנו יודעים שאנחנו עושים את עבודתנו כאשר גם בזמן תביעה כל לקוח מקבל פתרון וסיוע".

דבר נוסף אשר מייחד את סוכנות  הוא האפשרות לקבל שירות בשפה האנגלית. בתור מי שעלתה ארצה מאנגליה, הבינה מישל כי בארץ ישנו קהל רחב של דוברי אנגלית אשר זקוק ורוצה לקבל שירות בשפה האנגלית. כיום, הסוכנות מעניקה שירות לאנגלוסקסים שנמצאים בארץ שנים רבות אבל מעדיפים לטפל בענייני ביטוח בשפת האם,  או  לאנשים העומדים לעלות ארצה, כולל התקשרות עם לקוחות מחו"ל וטיפול בענייני עולים אשר טרם הגיעו לישראל.

כתובת: מרכז ליגד 1, מודיעין. טלפון08-9298889054-4677821 

לאתר: בינוביץ' סוכנות ביטוח

מייל: [email protected]


אל-עד סוכנות לביטוח

אל עד סוכנות ביטוח (צילום: יובל כהן אהרונוב)

וכנות אל-עד, אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות והוותיקות בירושלים, הוקמה בשנת 1966 על ידי מרדכי מונין, שהלך בעקבות סביו, אלתר לוין מי שהיה אחד מסוכני הביטוח הראשונים בירושלים, עוד בשנת 1905 ומכר פוליסות "אחריות החיים" של חברות צרפתיות. סוכנות אל-עד מנוהלת בצוותא על ידי מרדכי ובנו אריאל מונין ובעזרת 65 עובדים ותיקים ומנוסים, המעניקים שירות מיטבי לאלפי משפחות ירושלמיות בענפי הביטוח השונים. במשך כל שנות פעילותה ממוקמת הסוכנות במרכז העיר ירושלים, והינה חלק בלתי נפרד מתעשיית הביטוח בעיר.

תחום מרכזי בפעילות הסוכנות הינו ביטוחי הרכב, והיא מבטחת מספר קולקטיבי רכב של מוסדות מרכזיים בעיר, ובהם בי"ח הדסה, האוניברסיטה העברית, והסוכנות היהודית. עם השנים אל-עד מיזגה לתוכה מספר תיקי ביטוח של סוכנים מרכזיים כסוכן הביטוח הוותיק שמשון כהן, ג'וני איתן, סוכנות צנטוריון – הבירה, ברחד, עדי כהנא, ועוד, ופיתחה את תחומי ביטוח החיים, הבריאות, הפנסיה והפיננסים. "עולם הביטוח הוא עולם מורכב ומשתנה לאורך תקופה, כי הצרכים שלנו כלקוחות משתנים.אנו עוסקים בעולם הסיכון ומציעים את המוצרים שבעזרתם יוכל הלקוח לנהל את הסיכון ולגדר אותו, התפקיד שלנו להדגיש בפני הלקוחות את חשיבות לקיחת האחריות על חייהם, לבחון מדי שנתיים את הצרכים המשתנים שלהם, ולהתאים את המוצרים המתחדשים. ביטוח זה לא שגר ושכח. זה מוצר חי, שצריך לעדכנו כי המוצרים והצרכים משתנים. ההמשכיות שקיימת בסוכנות, בניהול דור שני וצוות עובדים ותיק ומיומן מאפשר לנו להמשיך להעניק שרות לקהל לקוחות גדול. היותנו סוכנות גדולה מאפשר לנו לנהל עבור הלקוחות את התקשורת עם חברות הביטוח השונות בצורה יעילה יותר, ולהעניק להם גב חזק בעת התביעה".

לדברי מונין: "ללקוח ולמשפחתו יש אתגר גדול בניהול מערך הסיכונים של רכושו, חיוו ובריאותו, אתגר בהכנה ליציאה לפנסיה, וניהול החסכונות. יש לאפשר ללקוח למצוא את שלל השירותים שצריך במקום אחד, שיטופל על ידי מומחה בכל מחלקה. וזה מה שאל-עד מציעה ללקוח. לרכז את תיק הביטוח והפיננסים בידיים נאמנות, ולאפשר לו לישון בשקט כשיש מי שדואג לו".

כתובת: המלך ג'ורג' 21, ירושלים. טלפון: 02-6228555

לאתר אל-עד סוכנות ביטוח


מוטי מסקלצ'י סוכנות לביטוח בע"מ

מוטי מסקלצי סוכנות ביטוח (צילום: יובל כהן אהרונוב)

סוכנות הביטוח "מוטי מסקלצ'י" היא סוכנות ביטוח וותיקה בירושלים. בעליה, מוטי מסקלצ'י החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1995 ועבר השתלמויות והדרכות רבות וביניהן קורס יועצי השקעות במסגרת אוניברסיטת תל אביב, לימודי תואר ראשון במנהל עסקים ותכנית ארוכה של מתכנן פיננסי ובעל רישיון בתחום. בשנת 2007 הקומה הסוכנות בשמה הנוכחי והתמקמה בשכונת קטמון. נכון להיום מועסקים בסוכנות  כ- 14 אנשי צוות מקצועיים המעניקים שירות אישי לכלל לקוחות הסוכנות. בסוכנות ישנן שתי מחלקות עיקריות. הראשונה – מחלקת ביטוח חיים, המעניקה פתרונות למאות מעסיקים ואלפי לקוחות פרטיים ועצמאיים בכל הקשור לנושאי פנסיה, סיעוד , בריאות וסיכונים. השנייה – מחלקת ביטוח כללי המספקת ביטוחים בתחומי הרכב, העסקים והדירות עבור לקוחות פרטיים ובעלי עסקים מכל התחומים ובכל היקף כמו גם אפשרות למתן כסוי לסיכונים מיוחדים שאינם מוגדרים בתכניות הביטוח הבסיסיות ומקבלות מענה נקודתי אם בחברות הביטוח בארץ או באמצעות מבטחי משנה מחו"ל . המגוון הגדול של חברות הביטוח בהם הסוכנות פעילה מאפשר למצוא פתרון ל- 99% מהבקשות לביטוח, ובנוסף מאפשר בדיקת עלויות כך שהמחירים יהיו ההוגנים ביותר עבור הלקוחות.

מוטי מספר על סוד ההצלחה: "אני חושב שמה שמייחד את החברה שלנו הוא ההקפדה היתרה על השירות – הן ברמת קליטת הלקוח והפקת הפוליסה והן לאחר מכן כאשר לצערנו יש תביעה. אנו מקפידים להעניק מענה מהיר ומשתדלים למצות את כל זכויות הלקוח אל מול חברות הביטוח. בנוסף, אנו מעניקים הגנה אמתית ללקוח ולעולם לא נמכור מוצרים שאנו לא מאמינים בהם. שקיפות ואמינות עומדות בבסיס החברה כאשר האינדיקציה שלי היא שאם זה לא מוצר שהייתי קונה לי ולמשפחתי, אני גם לא אמכור אותו ללקוחות. "

נראה כי מה שהופך את הסוכנות למוצלחת ואהובה במיוחד הוא צוות העובדים אשר מעניק שירות אישי לכל לקוח. "הצוות המסור שלנו עובד בסוכנות במשך שנים רבות, כך למעשה אנחנו יוצרים קשר אישי עם הלקוחות שלנו, זוכרים ומכירים כל אחד והם ללא ספק מרגישים בבית. בנוסף, בחרתי למקם את משרדי הסוכנות במקום נגיש ונוח, כדי שהלקוחות יגיעו בנוחות מירבית לפגישה אישית במשרד . כמובן  שכל לקוח יודע שהוא גם תמיד יכול להתקשר  למשרד או לניידים האישיים שלי או של מנהלי המחלקות במשרד, ואנו תמיד נותנים מענה – לעיתים אף בשעות לא שגרתיות".

כתובת: רחוב יהודה הנשיא 23, ירושלים. טלפון: 02-6245002

לאתר: מוטי מסקלצ'י סוכנות ביטוח

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

אדרת סוכנות לביטוח

אדרת סוכנות ביטוח (צילום: יובל כהן אהרונוב)

אדרת סוכנות לביטוח בירושלים הוקמה בשנת 1977 על ידי אהוד כץ במטרה להעניק פתרונות ביטוחיים ופיננסיים כוללים תוך שימת דגש מיוחד על מקצועיות ויחס אישי. מאז הספיקה "אדרת" לגדול ולשרת עשרות אלפי לקוחות מרוצים והיא אחת מסוכנויות הביטוח הוותיקות בירושלים. בני הזוג, אהוד ואיילת כץ מנהלים את הסוכנות בשותפות עם אורית אלימלך, כשתחת ניהולם צוות המונה כ- 60 עובדים, ביניהם נותני שרות וסוכנים, המצטיינים בנגישות גבוהה ובמהירות תגובה. "המוטו שלי בעבודה הוא לב זהב כלפי הלקוחות. תמיד אני זמין, דלתי תמיד פתוחה. גם כשאני עסוק אין מצב שאני לא חוזר לכל אותם הלקוחות שהשאירו לי הודעה, עוד באותו היום, מאוד חשוב לי קשר אישי ויחס חם, מלווה בסבלנות", מספר כץ, ששימש נשיא לשכת סוכני הביטוח בשנים 2013-2007.

אדרת סוכנות לביטוח היא סוכנות הסדרים בבעלות פרטית, בשונה מרוב סוכנויות ההסדרים בארץ, שהן בבעלות חברות הביטוח. מדובר במשרד בוטיק המספק התאמה מושלמת ללקוח ויחס אישי. "אנחנו מתמחים בכל תחומי הביטוחים, ביטוח כללי וביטוח פנסיוני, מבריאות, דרך תאונות אישיות ועד לביטוח נדל"ן וביטוח חיים. לרשותנו צוות מקצועי של עובדים וסוכנים מקצועיים המפעילים סניפים בירושלים ומחוצה לה, כמו בבני ברק או בסקטור הערבי. השירות ניתן מרמת הלקוח הבודד עד לעסקים עם אלפי עובדים".

חשוב לציין כי אדרת חברה בפורום 'מנהלי ההסדרים' המונה כ-16 סוכנויות ביטוח מהגדולות בארץ אשר עוסקות בהסדרים בביטוח פנסיוני, ובתוספת  ניסיון של 41 שנה בענף ויצירת מוניטין של חברה מוכרת ואמינה, נוצר בסיס יציב וכנראה שזהו חלק מסוד ההצלחה של החברה. אהוד כץ הוא בעל תואר שני מחקרי בגרונטולוגיה פיננסית מאוניברסיטת חיפה, אחד משבעה בוגרים מכל האוניברסיטאות במגמה זו. תואר זה מהווה יתרון בולט בניהול מחלקת פרישה עליה אמון אהוד כץ, המאפשר לו לספק שירות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר. בנוסף הוא בעל תואר הוא ACII, בוגר המכללה לביטוח אלמנטרי. שירות מיוחד ויעיל של בדיקת תיקים מתקיים במחלקת ביטוח חיים, ובו מבצעים בדיקת כפילויות, עלויות ודמי ניהול. לאדרת ישנם מספר מיזמים ושותפויות עם סוכנים מעולים בתחומם, כמו ניר אלבז, מורן סויסה, אפי קריאף ויואב שגב.

כתובת: רחוב עזה 29, ירושלים. טלפון: 02-5666081

לאתר אדרת סוכנות לביטוח

לפייסבוק אדרת סוכנות לביטוח


מורי סוכנות לביטוח – זמירה גולן

זמירה גולן סוכנות ביטוח (צילום: יובל כהן אהרונוב)

מורי סוכנות לביטוח, סוכנות הבוטיק של זמירה גולן הוקמה בשנת 1999, הסוכנות ממוקמת בשכונת קטמון ומספקת מענה מקצועי כולל למגוון מוצרי ביטוח ופיננסים של חברות הביטוח המובילות בישראל. הידע המקצועי של צוות הסוכנות תורם לשירות אישי, מקצועי המביא לפתרונות ביטוחיים ופיננסים  בהתאמה לצרכיו הספציפיים של כל לקוח. כיום משרתת הסוכנות את כלל פלחי האוכלוסייה ביניהם עצמאיים, בתי עסק, ולקוחות פרטיים מכל רחבי הארץ. זמירה, אם לארבעה ילדים, בשלהי לימודי המשפטים, פעילה חברתית, ושימשה בעבר כיו"ר ועדת חינוך אזורי. זמירה מתגאה בשירות אישי ומקצועי שיצר מערכות יחסים ארוכות טווח עם לקוחות הסוכנות.

הלקוחות מצידם נהנים מליווי צמוד אישי ואכפתי, מרכישת פוליסה חדשה ועד להגשת תביעה במידת הצורך, מורי סוכנות לביטוח – שמה את השירות האישי והמקצועי בראש סדר העדיפויות. "המטרה שלנו לדאוג ללקוחות בעת משבר", אומרת זמירה ומוסיפה, "חשוב לי שהלקוחות שלי ידעו שהם נמצאים בידיים טובות ואם נחוץ אני נלחמת עבור הלקוחות". אנשי הצוות בסוכנות מאמינים כי סוכנות ביטוח נמדדת ברגע האמת – הרגע בו יש צורך בהפעלת הביטוח. ברגע זה מצפה המבוטח לסיוע מסוכנות הביטוח. על כן, עומדים לרשותו של כל לקוח בין אם מדובר בביטוח חיים או ביטוח רכב, ודואגים כי הוא יקבל את הזכויות המגיעות לו, כדי שהוא יוכל להמשיך בחייו בראש שקט.

על מנת לספק את השירות הטוב ביותר, מקפידה זמירה להישאר מעודכנת בחידושים האחרונים בעולם הביטוח, שומרת על קשר מקצועי המבוסס על הערכה הדדית עם חברות הביטוח והגופים הפיננסים המובילים בישראל. כתוצאה מכך זוכה הסוכנות מדי שנה בתעודות הצטיינות מטעם חברות הביטוח איתן היא עובדת. זמירה מציינת כי הייתה שמחה לראות נשים רבות יותר עוסקות בתחום הביטוח ומוסיפה כי "כשאתה מלווה בסוכן ביטוח, ואתה בבעיה, אתה לא לבד, הבעיה בטיפול מלא של הסוכנות".

כתובת: רחוב ברניקי 6, ירושלים. טלפון: 02-6799050

לאתר מורי סוכנות לביטוח

לפייסבוק מורי סוכנות לביטוח


ששון צ'קוטאי סוכנות לביטוח

ששון צ'יקוטאי סוכנות ביטוח (צילום: יובל כהן אהרונוב)

ששון צ'קוטאי עוסק בתחום הביטוח כ-45 שנה, כמשווק פנסיוני וכסוכן ביטוח לכל סוגי הביטוחים. איתו ועם רעייתו, תמי, שגם היא עובדת הסוכנות, ממשיכים ילדיו המהווים את דור ההמשך; ברק, אבידן ובת-אל, ולצדם צוות של 18 עובדים מקצועיים. ששון בעל רישיון משווק פנסיוני כיחיד וכתאגיד, בוגר לימודי מנהל עסקים ובעבר שימש מנהל מחלקה בחברות הביטוח במגדל ובציון, ובנוסף חבר קבוע במועדוני הסוכנים הבכירים של חברות הביטוח וחבר מועדון MDRT . במשרד עוסקים בכל תחומי הביטוח והפיננסים ומספקים תנאים מעולים בפוליסות השונות: השקעות וחסכונות לטווח ארוך, קרנות השתלמות, פנסיות, ביטוחי מנהלים, אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים ובריאות, רכב ודירה, ביטוח נסיעות לחו"ל ומחלקת V.I.P שהינה מחלקה ייחודית בתחומה והיא משרתת את ציבור הנכנסים לארץ; תיירים, עובדים זרים, אברכים ובנות סמינר ועוד. המחלקה מטפלת בביטוח בריאות פרטי לתושבי חוץ בעת שהותם בארץ, כמוצר ייחודי הכולל מתן שירותי רפואה מתקדמים כמו גם אפשרות לניתוחים פרטיים.

סוכנות ששון צ'קוטאי עובדת עם לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, בין הלקוחות הגדולים ניתן למנות בתי מלון, קיבוצים, בתי הארחה, ארגונים ועמותות שונות. הסוכנות אף זכתה במכרזים בתחומים שונים מול גורמים פרטיים ומול רשויות ממשלתיות. המוטו המלווה את הסוכנות הוא עטיפת הלקוח בכל תחומי החיים מתוך רצון ליצור עבורו One Stop Shopעם שירות מקצועי ואמין המלווה ביחס אישי חם. "אחת מנקודות החוזקה שלנו היא שילוב סוכני ביטוח צעירים עוד בזמן הלימודים והסטאז', לפני הוצאת רישיון", אומר צ'קוטאי, "בהמשך, הם נשארים ומשתלבים אצלנו כסוכנים, מה שמהווה מקפצה מקצועית עבורם ואילו אנו מרוויחים אנשים צעירים, מאירי פנים שנמצאים בקדמת הטכנולוגיה, דבר שמאפשר שיח בגובה העיניים עם מבוטחים".

המשרד צועד עם הקידמה ומסייע ללקוחות, על-ידי שימוש בכלים דיגיטליים נרחבים תוך ליווי אישי של הצוות המקצועי. ממערכות מחשוב חדישות, דרך תקשורת ON-LINE עם חברות הביטוח, מתן דוחות כספיים והעברת כספים באמצעות מסלקות הבנקים – שירות ייחודי למעסיקים, וכמובן אתר אינטרנט חדיש שמעניק ללקוחות מידע זמין ושוטף בכל עת.

ששון צ'קוטאי – סוכנות לביטוח חיים וכללי (2002) בע"מ

כתובת: רחוב המלך ג'ורג' 25, ירושלים. טלפון: 02-6254488

לאתר ששון צ'קוטאי סוכנות לביטוח

י.ק.ב סוכנויות ביטוח בע"מ

י.ק.ב סוכנות ביטוח (צילום: יובל כהן אהרונוב)

י.ק.ב סוכנויות ביטוח, מהוותיקות בסוכנויות הביטוח בירושלים, פועלת בענף  כ- 47 שנה בניהולו של בנצי קפלן, מנכ"ל החברה, ובה מועסקים 45 עובדים בשני סניפים. התמחות המשרד בכל סוגי הביטוחים מלקוחות פרטיים ועד מוסדות וגופים גדולים בהם רשויות מקומיות, מוסדות חינוך רבים, רשתות, מפעלי תעשיה מכל התחומים, בתי מלון ועוד. "הלקוחות הפרטיים והלקוחות הגדולים מקבלים מאתנו את היחס הטוב ביותר והאישי ביותר באופן שווה, מהלקוח הקטן ביותר ועד הגדול ביותר", אומר בנצי. תחילת דרכה של סוכנות הביטוח הייתה ברחוב קינג ג'ורג' ובבית יואל, בשנים האחרונות לאחר התרחבות המשרד התרחב עברה לשכון ברחוב דרך בית לחם בתלפיות. הסניף בירושלים הוא הסניף הגדול ובו 30 עובדים המגיעים מירושלים וסביבתה, בסניף החברה בפתח תקווה ישנם 15 עובדים נוספים. קהל לקוחותיהם מתפרש בכל הארץ מרמת הגולן ועד אילת והסוכנות הפכה למותג ולשם נרדף לאיכות.

מעבר לעבודתו המסורה ללקוחותיו, בנצי מעורב באופן פילנתרופי בתחומים רבים. בין היתר הייתה י.ק.ב סוכנויות ביטוח אחת הספונסרים של קבוצת הכדורסל הפועל ירושלים, מסייעת קבועה "לשלווה", המרכז הלאומי לטיפול באנשים עם מוגבלויות ועוד. בנוסף, י.ק.ב נמנתה בין הספונסרים של טקס "גשר של זהב", שהתקיים בבית כנסת ישורון במעמד ראש העיר משה ליאון ושר הביטחון עבור חיילים בודדים. "אני מעורה מאוד בעיר, מכיר היטב את ראש העיר היוצא וראש העיר הנכנס, אוהב מאוד את ירושלים, נולדתי בה וגר במרכזה ברחוב דיסקין. כל העשייה הזאת למען אנשים היא לצד העבודה במשרד בה אני משקיע רבות".

על עבודתו כמנכ"ל סוכנות ביטוח הוא אומר: "אני מאוד נהנה מהעבודה ומהעשייה, אני עושה זאת באהבה גדולה וזה ניכר. יש לנו לקוחות ותיקים כבר 40 שנה בזכות השירות שלנו, הזמינות, היוזמה, ההיענות, העזרה לאנשים. השירות שלנו מעל הכל, לדוגמה בימי האינתיפאדה הייתי לובש שכפ"ץ ונוסע ליהודה ושומרון להיפגש עם הלקוחות, ככה זה כשהעשייה נעשית מאהבה ואכפתיות, משמח אותי לראות שהלקוחות מרוצים".

המוטו המלווה את בנצי ועובדיו לאורך כל השנים הוא "שהלקוח תמיד ידע שבעת צרה יש לו את הגב הגדול ביותר. כמובן, שאנחנו לצד לקוחותינו גם בשמחות – בצרוף ילד חדש שנולד לביטוח הבריאות, בפתיחת חסכון לבר מצווה וכו', אך כאם חלילה פורצים לאדם לבתו או שהבית מוצף מגשם או כל בעיה נוספת, הוא יודע שאנחנו הגב שלו וזה מקנה לו רוגע".

י.ק.ב סוכנויות ביטוח – "תן לנו לשמור עליך"

כתובת: דרך בית לחם 152, ירושלים. טלפון: 02-5654888

לאתר י.ק.ב סוכנויות ביטוח

ביטוח רכב בירושלים


פיינרמן סוכנות לביטוח

פיינרמן סוכנות ביטוח (צילום: יובל כהן אהרונוב)

"לא קל לעמוד מול חברות הביטוח אך ביום בו הלקוח יזדקק לה, אנחנו נהיה לצידו ונלווה אותו בכל התהליך על מנת שיקבל את התגמול המגיע לו. לאורך השנים צברנו ניסיון רב בכל תחומי הביטוח, בניהול תיקי לקוחות וייצוגם אל מול חברות הביטוח. אנחנו דואגים לעתיד הלקוח ולביטחונו, זו העבודה שלנו כבר 27 שנה ונמשיך לעשות זאת במסירות לאורך כל הדרך". כך אומר יוסי פיינרמן, שהגיע לארץ ב-1987 ממוסקווה כמהנדס כימיה, למד ביטוח והקים את הסוכנות בשנת 1991.

המשרד חולש על כל תחומי הביטוח השונים: ביטוחי רכב, דירה ועסק, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח חיים, פיננסיים וביטוח פנסיוני. את המשרד מנהל יוסי פיינרמן ולצדו אנשי מקצוע שעובדים בסוכנות שנים רבות ומתמחים כל אחד בתחומו. "ביטוח הוא תחום שכל הזמן מתפתח ולכן יש צורך תמידי להמשיך וללמוד", מסביר יוסי, "במשרד שלנו כולם עוברים השתלמויות ומשתתפים בכנסים במטרה להעלות את רף המקצועיות, זו גם הסיבה שכל איש צוות מתמחה בתחום ספציפי".

במשך השנים סוכנות פיינרמן פיתחה קשרים עם כל חברות הביטוח המובילות ומטפלת ברוב התחומים הקיימים בביטוח, הן ללקוחות פרטיים והן לעסקים קטנים ובינוניים. הסוכנות מציעה פתרון ביטוחי הוליסטי לכל תחומי החיים אותם צריך לבטח – הכל תחת קורת גג אחת ובאמצעות אנשי צוות מומחים ומיומנים. עובדה זו מאפשרת להתאים את הביטוח הנכון ביותר לכל לקוח. כך למשל יוסי, בעל המשרד, מנהל את תחום ביטוחי החיים והפנסיה ואת תחום ביטוחי העסקים, נטלי אחראית על ביטוח דירות ועסקים והסוכן מיכאל לזרסון ממונה על תחום ביטוחי חיים, פנסיה וייעוץ לקראת ולאחר פרישה. בתחום ביטוחי הרכב מטפלות טלי ולריסה, בתביעות  ובתמיכה בתחום רכב מטפלים אולגה וולד אשר גם הוא סוכן ביטוח.

עוד בתחילת דרכו כמנהל סוכנות חרט יוסי על דגלו כי העובדים במשרדו יהיו משכילים וצמאים ללמידה, והקפיד להעסיק עובדים בעלי שני תארים ויותר, כמו ג'ניה שנדרוב המיתולוגית שעבדה בסוכנות מהיווסדה ועד יציאתה לפנסיה. אבל זו רק אחת הסיבות להצלחת העסק. "יש לנו לקוחות שהולכים איתנו כבר למעלה מעשרים שנה, השירות חשוב מבחינתנו לא פחות מהמקצועיות ואנו שואפים לייצר מערכות יחסים אישיים עם כל לקוח ומעמידים לרשותו את המקסימום- יחס אישי ושירות אישי" אומר יוסי ומוסיף, "כמובן תמיד באמפטיה ובחיוך".

הסוכנות מספקת שרות חדשני לרכישת ביטוח נוסעים לחו"ל תוך השוואת מחירים ONLINE במספר חברות ביטוח במקביל תוך 60 שניות  באתר יעודי של הסוכנות: f.travelins.co.il

כתובת: רחוב מלך ג'ורג' 20, ירושלים. טלפון: 02-5359000

לאתר פיינרמן סוכנות לביטוח


כתבה שיווקית


תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר