עורכי דין מקרקעין במודיעין (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)

עורכי דין מקרקעין במודיעין

רגע לפני שאתם עומדים לבצע את אחת העסקאות המשמעותיות בחייכם, כדאי להתייעץ עם עורכי דין מקרקעין במודיעיו שמכירים את האותיות הקטנות ואת רזי החוק 

פורסם בתאריך: 23.8.20 09:29

אחת העסקאות המשמעותיות בחיינו היא רכישת דירה, בין אם רכישה מקבלן, יד שנייה, קבוצת רכישה, משפרי דיור, נכס מניב, שכירות או השכרת נכס – חשוב ליווי של עורכי דין מקרקעין במודיעין לחתימת הסכם מיטבי תוך שמירת הזכויות עבור כל אחד מהצדדים.


 

אבי לוי – עו"ד אזרחי  ומקרקעין

משרד עו"ד אבי לוי הינו  משרד בוטיק עם ניסיון רב ועשיר בתחום מקרקעין, ועוסק בכל הסוגיות המשפטיות והסכמים הקשורות בתחומי נדל"ן, החל משכירות מבנים ודירות, רכישת דירה מקבלן, רכישת דירה יד שנייה, ליקויי בניה, ייעוץ וטיפול קבוצות רכישה, רישום בטאבו,  פירוק שיתוף, פינוי מושכר ועוד.

עו"ד אבי לוי (צילום: יגאל דוד חכמון)

עו"ד אבי לוי (צילום: יגאל דוד חכמון)

"בנוגע לדיני מקרקעין מדובר לא רק באחד התחומים המשפטיים המורכבים, אלא גם בעסקאות בסדרי גודל לא שגרתיים", אומר עו"ד אבי לוי, בוגר תואר שני במשפטים ובמנהל עסקים, שמילא תפקידים בכירים רבים במערכות ציבוריות ואזרחיות, ומוסיף, "חשוב לכל אדם המעורב בעסקת מקרקעין, גדולה או קטנה, לפנות לעו"ד מקרקעין מנוסה". עו"ד אבי לוי – טל: 052-2353449

עו"ד אבי לוי מתאר "אני רואה את עבודתי כשליחות. בכל תיק שמטופל אצלי בעיקר בתחום רכישת דירות מקרקעין, לפני הכל אני בודק את אמיתות הנתונים מול החוק בין המוכר לקונה בהתאמה לנסיבות, בפרט בנושא בנושא בעלות, במיוחד מיסוי, נושא כאוב אשר דורש מיומנות מקצועית לאור הרפורמות והשינויים החלים בתדירות גבוהה,. ניתן לראות פירוט מורחב באתר avilevi-law.co.il.

בעברו עסק עו"ד אבי לוי כעצמאי בתחום המקרקעין, כך שהוא בעל היכרות מעמיקה גם  מהצד השני של העסקאות, מה שמאפשר כעו"ד ראייה כוללת והבנת הסעיפים הקטנים בחוזים. משרדו מטפל גם  בדיני משפחה ובגירושין, ירושות צוואות וייפוי כוח מתמשך, זאת לצד טיפול בתחום המסחרי דיני חברות, הוצאה לפועל וחוק חדלות פירעון אשר במרבית המקרים נדרש לטפל בנכסים ובמקרקעין.

לקוחותיו בתחום המקרקעין מגיעים מכל הארץ ומקבלים שירות מקצועי ונגיש. "אנשים מבצעים בחייהם פעם עד פעמיים רכישה בסכום כה גדול ומשעבדים את כל הונם לכך, לכן חשוב גורם מקצועי שיטפל בכל  הפרמטרים, האסמכתאות והחוק בארצנו על כלל השינויים שנערכים בו", מסביר עו"ד אבי לוי, "תפקידו של עו"ד מקרקעין לבדוק את הרוכש ואת המוכר בעיני החוק, כי יש אנשים שמוכרים נכסים לא להם ומבצעים עסקאות לפעמים גם בתום לב".

כמטפל בתחום המקרקעין ממליץ עו"ד אבי לוי לא להסתמך על עו"ד של הקבלן בעת רכישת דירה, שכן אותו עו"ד אחראי על חתימת החוזה של הקבלן ובמקרה הטוב על הרישומים, אולם באם תיווצר בעיה הוא מייצג רק את הקבלן. לכן עו"ד אבי מדגיש כי "חשוב לשכור שרותי עו"ד פרטי אשר בנוסף לעיון וארגון חוזה הרכישה, ישמור על זכויותיך גם בהמשך הדרך כאשר מתעוררות חילוקי דעות מול המוכר, עיכובים, ליקויי בניה או כל בעיה אחרת", הוא ממשיך בדוגמא, "טיפלתי בלקוחה שרכשה דירה מאחת החברות הגדולות בפרדס חנה, טופלה באמצעות עו"ד של הקבלן. כשקיבלתי לידי את החוזה, שיניתי באופן מיידי סעיפים בחוזה, אשר ללא שינויים אלה הלקוחה הייתה עלולה להיות מחויבת לעוד מאות אלפי שקלים בסופו של התהליך. אני לוקח בחשבון את כלל האלמנטים – זכויות בשטחים ציבוריים בבניין, שינויים ותוספות בדירה, אחריות הקבלן, ערבויות, מי ומתי רושמים הערת אזהרה, משטר תשלומים, וגם נושא לקיחת המשכנתא נלקח כאן בחשבון, די בדחייה של משכנתא למספר חודשים ומדובר בחיסכון של עשרות אלפי שקלים".  פירוט מורחב באתר avilevi-law.co.il.

טלפון: 052-2353449

כתובת: מודיעין מכבים רעות

מייל: [email protected]

לאתר עו"ד אבי לוי


טל מזרחי, עו"ד ונוטריון

משרד טל מזרחי ושות' מתמחה מזה 17 שנה בתחום הנדל"ן ומייצג לקוחות בעסקאות מכירה או קנייה של נכסים בכל הארץ וכן ברכישת דירה מקבלן והוא מלווה משפחות וזוגות במכירת דירה וברכישת דירה הן מקבלן והן כמשפרי דיור. כמו-כן למשרד ניסיון רב בייצוג בעלי נדל"ן מניב בתהליך השכרת נכסים מסחריים מכל הסוגים החל מקרקעות, דרך נכסים קטנים כמו חנויות ומחסנים ועד לנכסים גדולים, לרבות מפעלים פעילים ונכסים גדולים אחרים, כולל ניהול מו"מ ועד לחתימת הסכם השכירות המיטבי עבורם.

עו"ד ונוטריון טל מזרחי (צילום: רותם ברק)

עו"ד ונוטריון טל מזרחי (צילום: רותם ברק)

"בעת רכישת דירה מקבלן על הקונה להיוועץ עם עו"ד מומחה מטעמו, אשר יגן עליו משפטית בצורה נכונה בנוגע לעסקה", מסביר עו"ד ונוטריון טל מזרחי, שהעתיק לאחרונה את משרדו מתל אביב אל הפארק הטכנולוגי במודיעין, ומוסיף, "בין אם בנושאים טכניים כמו לבנות את לוח התשלומים באופן מותאם ללקוח, לעמוד על זכויותיו כרוכש דירה מקבלן בהתאם לחוק המכר, או לסייע לו להבין את הסכם הרכישה אשר ברוב המקרים הוא ארוך ומסובך ואדם מן היישוב לא מבין את רוב הכתוב בו".

המשרד ייצג תיקים רבים בתחום משפרי דיור, מדובר במקרים המלווים בלחץ נפשי ופיננסי רב בגין מכירת דירה ורכישת דירה בו זמנית ורצוי לדאוג לכל הפרטים מראש על מנת שלא ייווצר מצב בו הלקוח משלם על דירה מבלי שקיבל עדיין את הכסף מעסקת המכירה. "זו עסקה לחוצה מאוד, יש הרבה תשלומים שדורשים סנכרון. בעת מכירת דירה לא מקבלים מיידית את כל הסכום אלא לאחר מסירת המפתח, מצד שני לקוח רכש כבר דירה אחרת לרוב גם יקרה יותר, ולא יכול לקבל את המפתח מפני שטרם שילם את מלוא הסכום, ובנוסף מגיע מועד שבו צריך לעזוב את הדירה שנמכרה", מפרט עו"ד טל מזרחי  את מורכבות הליך משפרי דיור, "זו מערכת לחצים גדולה במיוחד וחשוב להיוועץ עם עו"ד שמתמצא בכך מבעוד מועד על מנת לתכנן את העסקאות מראש בהרבה פנים – מימון, הסדרי תשלומים, לוחות זמנים, סנכרון בין התשלומים, תאריכי פינוי וקבלת מפתח הגיוניים, אפשר בקלות ללכת לאיבוד ולהגיע חלילה לסיטואציה של הפרת הסכם מול המוכרים או הקונים".

עו"ד טל מזרחי מעניק ללקוחותיו ליווי צמוד ויחס אישי לכל אורך הדרך, זמינות גבוהה המלווה בסבלנות ומקצועיות בתחום, עם יכולות גבוהות בניהול משא ומתן, שילוב שמאפשר התווית הדרך בצורה הטובה ביותר והשגת התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח.

טלפון: 08-9959999

טלפון נייד: 052-3338683

כתובת: שדרות הרכס 13, מודיעין 

לאתר טל מזרחי, ע"ד ונוטריון


ולנטינה סמוכה – עו"ד ונוטריון 

עו"ד ולנטינה סמוכה מלווה אתכם עד להעברת הדירה בטאבו ו/או העברת זכויות ברשות מקרקעי ישראל ו/או בחברה משכנת. עו"ד סמוכה בעלת מוניטין וניסיון עשיר כעו"ד ונוטריון, פועלת מזה 37 שנים בתחום המשפטים. את דרכה המקצועית החלה כיועצת משפטית ובמשרד ממשלתי ברוסיה. כיום, היא בעלת משרד בוטיק המתמחה בליווי עסקאות מקרקעין ונדל"ן, דיני משפחה ושירותים נוטריונים, ומעניקה שירות וליווי מקצועי, אמין ובגובה העיניים לתושבי מודיעין והסביבה. תחת הקטגוריה של מקרקעין ונדל"ן מעניקה עו"ד סמוכה ליווי משפטי בתחומים: עריכת חוזי מקרקעין לרבות לווי מלא בעסקאות מכר וקנייה עד לרישום בעלות בטאבו, טיפול בהליכים שונים מול רשות מקרקעין ישראל, עריכת הסכמי שכירות ועוד.

עו"ד ולנטינה סמוכה (צילום: פרטי)

עו"ד ולנטינה סמוכה (צילום: פרטי)

הסמכתה של עו"ד סמוכה כנוטריון מהווה יתרון בבחירתה כעו"ד המתמחה בעסקאות נדל"ן ומקרקעין בפרט. כנוטריון רשאית ומוסמכת עו"ד סמוכה לאמת ולערוך מסמכים ובכך מעניקה למסמכים תוקף משפטי, מקצרת עבור לקוחות המשרד את התהליך ומרכזת את הפעילות במקום אחד, ללא צורך בפנייה והתערבות גורמים נוספים. "עסקת נדל"ן לרוב היא העסקה הגדולה ביותר שאנשים עושים בחייהם. התפקיד שלי בראש ובראשונה כעו"ד מקרקעין וכנוטריון הוא ללוות את הלקוח ולהגן על זכויותיו, בין אם הוא המוכר, או הקונה. בעברי נתקלתי לא פעם בעסקאות מפוקפקות הדורשות תשומת לב יתרה ועריכת החוזה מחדש, או במקרה הגרוע יותר גם פירוק העסקה. לרוב האנשים אין את הניסיון והידע בקריאת השורות הקטנות, לדעת למי לפנות בעירייה ולבדוק את הפרטים המדויקים והאמתיים על הנכס. על מנת לא לגרום לעוגמת נפש, או להפסדים שיכולים להגיע למילוני שקלים, העצה שלי היא לפנות לעו"ד שמתמחה בתחום המקרקעין ולא לחתום על הסכמים או חוזים בפזיזות שיכולים לעלות לאחר מעשה ביוקר" משתפת עו"ד סמוכה.

עו"ד סמוכה בעלת רזומה עשיר בתחום עסקאות הנדל"ן והמקרקעין בכל הארץ, מכירה את התחום על בוריו ואת כל החוקים וההגבלות החדשות המתעדכנות מעת לעת ומשתנות כל הזמן. בבואכם לעשות את עסקת חייכם ולהוציא מכיסכם לא מעט כסף חשוב להתייעץ בגורם מקצועי ומוסמך לנושא. עו"ד סמוכה מעניקה שירות אישי ומקצועי ללקוחותיה בדגש אל אמינות, שקיפות ודיסקרטיות. כל תיק ותיק שמייצגת עו"ד סמוכה מקבל את הטיפול הראוי והאישי שלה.

לשיחת ייעוץ וקביעת פגישה עם עו"ד ונוטריון ולנטינה סמוכה:

טלפון: 08-9751633
נייד: 054-7387180
כתובת: גינת אגוז 2, מודיעין

מייל: [email protected]

*לנוחות לקוחות המשרד, השירות ניתן בשפות עברית ורוסית 

 

 


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר