עורכי דין לענייני גירושין אילוסטרציה (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)
עורכי דין לענייני גירושין אילוסטרציה (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE)

עורכי דין לדיני משפחה במודיעין

הכירו עורכי דין לדיני משפחה במודיעין שיעמדו לצדכם במצבי גירושין, דיני ירושה, ייפוי כוח מתמשך, הסכמי חלוקת עיזבון, צוואות וירושות, מינוי אפוטרופסות ועוד

פורסם בתאריך: 25.8.20 11:08

עו"ד ומגשרת גילה עיני 

"עבורי הצלחת הלקוח היא גם ההצלחה שלי", אומרת עו"ד גילה עיני, בעלת משרד עו"ד המתמחה בתחום דיני משפחה, גירושין וגישור במשפחה. את התמחותה ביצעה אצל שופט בית משפט לענייני משפחה, כך שהיא מכירה את הנושא בראייה כוללנית רחבה. היא בעלת תואר שני במשפטים, יו"ר ועדת גישור במחוז מרכז בלשכת עורכי הדין, יו"ר ועדת קשר של העיר מודיעין במחוז מרכז בלשכת עורכי הדין סגן יו"ר בפורום משפחה ארצי בלשכת עורכי הדין בישראל, יו"ר ועדת גישור במחוז מרכז בלשכת עורכי הדין, מתנדבת ופעילה בגופים ציבוריים נוספים. עו"ד גילה עיני, צברה עם השנים ניסיון רב בניהול תיקים בדיני משפחה בכלל, ובנושא גירושין בפרט, והוכיחה לא אחת כי יש לה את היכולת לנהל משברים מורכבים וקשים הקיימים בסכסוכים בין בני משפחה, תוך רגישות והבנה לצד נחישות והתמדה.

עו"ד גילה עיני גישור גירושין (צילום: פרטי)

עו"ד גילה עיני גישור גירושין (צילום: פרטי)

משרד עו"ד גילה עיני נותן מענה לכלל הסוגיות בדיני משפחה, לרבות ייצוג בבית המשפט ובבית הדין הרבני: גישור להסכם גירושין, הסכמי ממון, הליכי גירושין, משמורת משותפת, מזונות ילדים או אישה, ידועים בציבור, אפוטרופסות, אבהות, חלוקת רכוש, איזון משאבים, פירוק שיתוף, צוואות, ירושות וייפוי כח מתמשך. משרדה עובד בשיתוף פעולה עם מומחים המשלימים את מעטפת הייצוג בתחום המעמד האישי על כל רבדיו.

"אני מאמינה כי במאבק אין מנצח ואין מפסיד, על כן אני ממליצה לבני המשפחה ובמיוחד לבני זוג בהליך גירושין לנסות לנהל הליכי גישור ולסיים את הסכסוך באמצעות הסכם הוגן, בכך למזער את הפגיעה ולמנוע סכסוך משפחתי מכוער", מסבירה עו"ד גילה עיני, "מאז ומתמיד שאפתי לפתור סכסוכים בהסכמה, ובפרט כאשר מדובר בפירוק משפחה עם ילדים. אני מנסה להוביל את ההליך למינימום עימותים משפטיים ברגישות הנדרשת, אולם יחד עם זאת, יודעת להבחין מתי אין ברירה ואז אני מתחייבת לנהל את ההליך המשפטי הנדרש וכפי שנדרש ולהשיג ללקוחותיי את התוצאה הטובה ביותר".

במהלך השנים צברה עו"ד גילה עיני ניסיון עשיר ונרחב במיוחד בניהול משא ומתן ובהליכי גישור. היא בעלת יכולת מוכחת בחשיבה מחוץ לקופסה, ביכולת הכלה, יוזמה ויצירתיות הנדרשת במצבים כאלה והיא מיישמת יכולות אלה למען הלקוחות שלה עד להשגת המטרה. סגנון התנהלותה המקצועי והאמונה המלווה אותה, דוגלת במקצוענות, בכבוד ובמצוינות, ובאמתחתה עשרות תיקים שהסתיימו בהצלחה.

"בחרתי לעסוק בדיני משפחה כיוון שמדובר בתחום ייחודי לא רק בפן המקצועי, אלא נוגע בחיים של אנשים ודורש אמפתיה, הכלה, תכנון מהלכים, יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסה ובעיקר יכולת גישור והבנה. מדובר בדיני נפשות של ממש, ותפקידי כעורכת דין המתמחה בתחום עשוי להיות גורלי ולהשפיע על ההבדל בין משפחה מפורקת ומסוכסכת למשפחה שממשיכה לחיות בהבנה ושיתוף פעולה", היא מסבירה, "עולמו של עו"ד לדיני משפחה עמוס ברגעים אישיים ומורכבים, כאשר התיקים מסתיימים בהסכמות, זה מזכיר לי שוב ושוב מדוע בחרתי במקצוע וזה מרגש אותי כל פעם מחדש".

טלפון: 08-9573333

לאתר משרד עו"ד עיני

לפייסבוק גילה עיני עו"ד מגשרת – דיני משפחה, גישור, גירושין

לטוויטר עו"ד גילה עיני


עו"ד בועז גורק

עורך הדין בועז גורק הוא מומחה בתחום דיני המשפחה ועוסק בו מזה 23 שנים, כאשר ב-15 השנים האחרונות הוא מנהל משרד מצליח במודיעין ומעניק שירותים לתושבי העיר והאזור. כיום הוא נחשב לאחד מעורכי הדין העסוקים ביותר בעיר – וכאשר הוא נשאל לגבי סוד ההצלחה של משרדו, מסביר בועז כי הדבר החשוב ביותר מבחינתו הוא לעסוק לא רק במשפטים, אלא גם באנשים. לכן הוא מקפיד עד היום להעניק לכל לקוח שירות אישי ודואג להכירו לעומק.

עו"ד בועז גורק (צילום: יגאל דוד חכמון)

עו"ד בועז גורק (צילום: יגאל דוד חכמון)

עו"ד גורק מתמחה בכל ענייני המשפחה – גירושים, מזונות, משמורת, חלוקת רכוש וגישור. הוא מסביר כי  כיום כל זוג אשר מחליט לעבור תהליך של גירושים חייב על פי חוק לפנות קודם כל להליך של גישור, ורק לאחר מכן לפנות לבית המשפט במידה והניסיון לא צלח. הוא מספר כי בתור עורך דין עליו קודם כל להתאים את התהליך עבור הלקוחות שפונים אליו: "הליך של גישור הוא הליך במסגרתו שני בני הזוג פונים אלי על מנת שאסייע להם להגיע להסכמה הטובה ביותר עבור שניהם. בתור מגשר, אני דואג לכך ששני הצדדים יקבלו את המענה האופטימלי ביותר לצרכיהם. אני תמיד שמח כאשר זוג מעוניין בגישור, אך כמובן שזה לא מתאים לכולם. ישנם זוגות שהמרחק ביניהם כל כך גדול עד כדי כך שלא ניתן לגשר על הפערים, ואז אין מנוס אלא להגיע להכרעות בבית המשפט. במקרים אלו אני משמש כעורך דין מייצג של צד אחד ודואג שהלקוח או הלקוחה שלי יעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר ויצאו שבעי רצון".

כיוון שפעמים רבות לזוגות אשר מחליטים להתגרש יש גם ילדים, חשוב מאוד לבחור בעורך דין אשר רואה קודם כל את טובתם: "כיוון שאני עוסק בתיקי משפחה רגישים, חשוב לי לראות כל הזמן את ההיבט האנושי. מבחינתי זה אף פעם לא עוד תיק או עוד סיפור. כל לקוח הוא עולם ומלואו, וחשוב לי להתנהל במלוא הרגישות, בייחוד כאשר מעורבים ילדים בתהליך. אני משתדל לעשות ככל יכולתי כדי שהילדים לא יפגעו מההליך הכואב של הפרידה".

גם לאחר 15 שנים בתחום, בהן סייע עו"ד בועז גורק לאלפי לקוחות, הוא מתעקש לטפל בכל לקוח אשר פונה אליו באופן אישי, להכיר אותו לעומק ולעבור את ההליך הקשה יחד איתו: "חשוב לי מאוד שמי שפונה אלי יקבל את היחס האישי שלי וכמובן את הידע המקצועי שלי המבוסס על עשרות שנות ניסיון בתחום המשפחה. תהליך הגירושים גובה מחיר נפשי יקר ולכן חשוב לי ליצור קשר אישי עם הלקוח ולהיות עבורו כתף תומכת, בכדי שלא ירגיש שהוא נמצא לבד במערכה. בנוסף, חשוב לי שהלקוחות שלי ירגישו שהם יכולים לפנות אלי בכל עת, ואני תמיד זמין בשבילם ועושה ככל יכולתי בכדי להשיג עבורם את התוצאה המיטבית".

כתובת:

משרד מודיעין: רח’ ערער 9 ,קניון עזריאלי, בית שמעון ( קומה 4)

משרד תל אביב: מגדל המוזיאון, ברקוביץ' 4, תל אביב

*ניתן לתאם פגישות גם במוקדי קבלת הקהל שלנו בירושלים, רעננה וחיפה

טלפון: 08-9268402

נייד- 052-4832348

אימייל: [email protected]

לאתר


אבי לוי – עו"ד משפחה וגירושין

אבי לוי עו"ד משפחה וגירושין, בוגר תואר שני במשפטים ובמנהל עסקים, מילא מגוון תפקידים בכירים במערכות ציבוריות ואזרחיות, מציין כי "החשוב ביותר בדיני משפחה הוא לטפל בלקוחות באופן אישי, במקצועיות ובנחישות, באווירה מחבקת תוך שיתוף פעולה והבנת הצורך של הלקוחות ועם הלקוחות".

עו"ד אבי לוי (צילום: יגאל דוד חכמון)

עו"ד אבי לוי (צילום: יגאל דוד חכמון)

"אני רואה את עבודתי כשליחות ולא פחות מכך", מצהיר עו"ד אבי לוי, "בענייני משפחה אני מקפיד באופן מיוחד על מקצועיות, מסירות ורגישות בכל תיק בו אני מטפל, כי דיני המשפחה מעבר להיותם אישיים ומשפחתיים (לנצח), הינם תחומים ייחודים הכוללים גם נושאים משפטיים נוספים בתחומי החוזים, מקרקעין, נזיקין, מסחרי, חוקתי, פלילי ועוד. במקביל תחום דיני המשפחה כולל גם היבטים חברתיים, סוציולוגים ופסיכולוגים".

משרד עו"ד אבי לוי במודיעין עוסק בכל התחומים של דיני המשפחה וגירושין, הכולל גם גירושין בבית הדין הרבני (מתן וקבלת גט),  במקביל מטפל גם בהסכמי צוואה וירושה, הסכמי ממון וייפוי כוח מתמשך ועוד. "חשוב לדעת כי ייפוי כוח מתמשך הינו חוק חדש יחסית – הסדר זה מאפשר לאדם לתכנן את עתידו, ולקבוע מי ירצה שינהל את ענייניו וכיצד, החוק מאפשר לכל אזרח במדינה מרגע הגעתו לגיל 18 יכולת להיות אדריכל של עצמו לעתידו האישי הבריאותי והכלכלי, כמפורט באתר avilevi-law.co.il".

עו"ד אבי לוי עוסק גם גם בפתרון סכסוכים באמצעות גישור ובוררות, וממליץ להעדיף ולנהל הליכי גישור במטרה לסיים את הסכסוך באמצעות הסכם הוגן לכל הצדדים אשר בא במקום התדיינות ארוכה מתישה ויקרה בבתי המשפט, בכך למזער נזקים אישיים, כלכליים ונפשיים. "בגישור אני פותח צוהר למתדיינים על עתידם המשותף חרף הסכסוך המשפחתי, מנסה לעזור  ולפתוח גשר לעתיד טוב יותר מבלי ללבות את הלהבות", מסביר עו"ד אבי לוי, "זאת לעומת בתי המשפט אשר ברוב המקרים דנים בנעשה בעבר. למרות הכל אם אפסו הסיכויים כדאי לפתוח בהליכים משפטיים מוקדם ככל האפשר לאחר ביצוע הערכת מצב לצורך קביעת תוכנית פעולה מתאימה למצב האישי".

עו"ד אבי לוי מקפיד לקחת לטיפולו מספר מצומצם של תיקים על מנת לתת מענה מקצועי, אישי ומסור, להיות קשוב, זמין ונגיש בכל עת ללקוח. כמפורט באתר avilevi-law.co.il.

"הקמתי משרד בוטיק עם ניסיון מקצועי עשיר ויחס אישי ומשפחתי. אני נגיש לכל אחד מהלקוחות למתן מענה בכל עת, עם סבלנות לכל שאלה ובעיה תוך שיתוף פעולה מלא. כך אנחנו מגיעים לתוצאות טובות", אומר עו"ד אבי לוי, ומוסיף, "בחירת עורך דין שייצג אותך בהליך גירושין הוא עניין חשוב ומהותי, כיוון שמדובר בסכסוך שמשפיע כמעט בכל תחום של חיי האדם בהווה ובעתיד בהיבטים אישיים, רגשיים, משפחתיים וכלכליים ולאורך זמן. חשוב שמי שמטפל בך ומלווה  אותך בהליך כל כך ארוך יהיה עו"ד שמסוגל לקיים מערכת יחסים קרובה ורגישה". כמפורט באתר avilevi-law.co.il.

לרוב, הגירושין כרוכים בהסדר פירוק שיתוף, איזון משאבים כלכלי, חלוקת זמני שהות, משמורת ומזונות לגבי ילדים והאישה ועוד. הסדרים אלו, כמו כל הסדרי פירוק שיתוף, יכולים להינתן בהחלטה על ידי בתי משפט או להתבצע בהסכמת הצדדים (הדרך המומלצת). המחוקק הותיר את הקביעה הסופית בכל הקשור לגירושין, והורות לאחר גירושין או פרידה, כהסכם אשר חייב להיות מאושר בפסק דין כמו רוב ההסכמים על מנת שיהיה אפשר לאכוף אותם.

טלפון: 052-2353449

כתובת: מודיעין מכבים רעות

מייל: [email protected]

לאתר עו"ד אבי לוי


ליאת שולמן – עו"ד ונוטריון לדיני משפחה, גירושין ומקרקעין

עו"ד ליאת שולמן מתמחה בתחום דיני המשפחה ודיני מקרקעין, התחילה את הקריירה המשפטית שלה כעו"ד בבנק לאומי ביחידה משפטית באגף נדל"ן ורכש,  לאחר מספר שנים בהן צברה ניסיון בבנק החליטה להגשים את חלומה ולעסוק בתחום דיני משפחה. היא הקימה לפני מספר שנים משרד בוטיק עצמאי במודיעין המתמחה בדיני משפחה, גירושין, דיני ירושה, ייפוי כוח מתמשך, הסכמי חלוקת עיזבון, צוואות וירושות, מינוי אפוטרופסות וכן בדיני מקרקעין – רכישת דירות, מכירת דירות, העברת דירה בין בני זוג, בין יורשים וכו'.

במשרדה של עו"ד ליאת שולמן דוגלים מעל הכל במוטו לפיו "לקוח הוא לא מקרה או תיק, אלא אדם שזקוק לעזרה מקצועית ולפתרון בעיותיו בין אם אלה פשוטות או מורכבות".

עו"ד ליאת שולמן - מומחית לגירושים שלווים (צילום: עדי זלק וינר)

עו"ד ליאת שולמן – מומחית לגירושים שלווים (צילום: עדי זלק וינר)

לקוחות המשרד מקבלים יחס אישי וליווי צמוד, מבינים את מצבם המשפטי כפי שהוא, מכירים את זכויותיהם וחובותיהם בהתאם לסיטואציה המשפטית בה הם מצויים. מעבר לשירות המקצועי שמעניקה עו"ד ליאת שולמן ללקוחותיה, היא עוברת איתם את התהליך "יד ביד" עד לסיומו  – שכן עו"ד שולמן מאמינה שזאת השליחות שלה ועושה אותה על הצד הטוב ביותר.

בתחום הגירושין מציעה עו"ד שולמן ללקוחות המשרד המתגרשים "סל שירותים" הכולל שלוש אפשרויות, מתוכן שתי אפשרויות ייחודיות שפותחו ושוכללו על ידי עו"ד שולמן, שהיא אף מגשרת מוסמכת עם ניסיון רב בתחום:

  1. המסלול המהיר – "גישור לגירושין בארבעה מפגשים"  – תוכנית גישור ייחודית לגירושין בת 4 מפגשים המאפשרת לבני הזוג לבטא את רצונותיהם האישיים והמשפחתיים, להתחשב האחד בשני ולהיפך, להביא לביטוי את הצרכים שלהם ושל ילדיהם באווירה נעימה ובהדברות אשר בדרך כלל תשרת את בני הזוג גם בהמשך חייהם כהורים משותפים לילדיהם. בתוכנית זו ובד"כ במפגש הרביעי חותמים בני הזוג על הסכם גירושין הכולל את כל העניינים הרלוונטיים לגירושין ולרבות זמני שהות, עם הקטינים, מזונות, פרוק שיתוף וכו'. שיעור ההצלחה בהסכמי גישור לגירושין  עומד על כ-95% מהמקרים.
  2. המסלול השלו – "גירושין שלווים" – מסלול בו מייצגת עו"ד שולמן את הלקוח ומנהלת בשמו ועבורו משא ומתן מול עורך הדין של הצד השני ללא מפגשים עם בני הזוג המתגרשים. בסופו של הליך זה – מקבל הלקוח הסכם מוכן שנעשה כולו בשיתוף פעולה בין עורכי הדין המייצגים את הצדדים אשר מדברים באותה ה"שפה" ויודעים לקדם את ההליך בדרך המטיבה ביותר עבור הלקוחות.
    במסלול זה, הצדדים לא מגיעים לפגישות דבר המונע את החיכוכים הבעיות האופייניות להליכי גירושין ובד"כ מקטין את האמוציות והקושי שחווים מתגרשים רבים בתוך ההליך.

שני המסלולים הללו מקצרים את הליך הגירושין נותנים שקט נפשי לצדדים, מקטינים את הפגיעה בילדי הצדדים ומנטרלים עד כמה שניתן את הרגשות השליליים אשר עלולים להעלות בניהול הליך שכזה ללא גורם מקצועי ובעל ניסיון בתחום כפי זה שצברה עו"ד ליאת שולמן.

  1. המסלול המסורתי – "מסלול ההתדיינות בבית המשפט" – מסלול זה, תמיד יהיה ארוך, יקר יותר ומורכב יותר אך כשאין ברירה אין ברירה וכאשר צד אחד מנסה לפגוע באופן דווקני בזכויותיו של הלקוח תמליץ עו"ד שולמן על פניה לערכאות המשפטיות וזאת לאחר ששקלה היטב והסבירה ללקוח את כל הסיכויים והסיכונים של התיק.

עו"ד שולמן מייצגת בהליכים משפטים בבית המשפט ובבית הדין הרבני באופן מקצועי, אסרטיבי ובהגינות, כישורים אלה משרתים את עו"ד שולמן נאמנה בתביעות בהן היא מייצגת. יצוין, כי תיקי הייצוג בהן עוסקת עו"ד ליאת שולמן כוללים תיקים בדיני משפחה לרבות תיקי גירושין, התנגדות לצוואות, תיקי פנסיה, תיקי אפוטרופסות ועוד.

לדבריה של עו"ד ליאת שולמן: "הגאווה העיקרית שלי בתחום הגירושין נובעת מהעובדה שלקוחות  שמגיעים אלי ואשר בוחרים במסלול של "גישור בארבעה מפגשים" או ב"גירושין שלווים" מסיימים את ההליך לא רק עם חיוך והסכם מנוסח היטב, אלא בתחושה שהם הצליחו (בד"כ)  לשמור על היחסים הטובים ביניהם וכן לשמור על הילדים שלהם מחוץ לסכסוך הנורא אותו צפו וזה כמובן מעבר לכך שהצליחו לסיים את ההליך במהרה. לגבי המסלול השלישי, הגאווה האמיתית שלי היא היכולת ללוות את הלקוחות מבחינה מקצועית, להיות קשובה ללקוח רגשית ואף לפעול למיקסום זכויותיו עד לקבלת פס"ד המטיב עמו".

בנוסף עו"ד שולמן מתמחה בעריכת הסכמי חיים משותפים, הסכמי ממון, הסכמי הלוואה בין הורים לילדים, הסכמי חלוקת עזבון, צוואות,  הסכמי מכר דירות, העברה בין דורית וכן בעלת ניסיון בעבודה מול הרשויות הרלוונטיות כגון מיסוי מקרקעין, לשכת רישום המקרקעין, מנהל וכו'.

"בכל אחד מהתחומים בהם אני עוסקת נדרשת ממני כעורכת דין מקצועיות, אינטליגנציה, יכולת הבנה של המצב בו מצוי הלקוח, הכלה רגשית וזאת על מנת לתת ללקוח פתרון המותאם לו אישית מכל הבחינות. התוצאות שאני משיגה בעזרת הכלים הללו הן בדיוק הסיבה שהלקוחות שלי נוהגים לחזור אלי שוב ושוב בעניינים שונים ואף שולחים אלי את יקיריהם".

טלפון: 052-5976311

כתובת: רח' מגדל ים 43 מודיעין

מייל: [email protected]

לאתר עו"ד ליאת שולמן

לדף הפייסבוק של עו"ד ליאת שולמן


כתבה שיווקית


 

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כל העיר"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר